.

.

2018.03 за bmw ISTA hdd 500gb ( ISTA-D: 4.09 ISTA-P: 3.63 ) за icom A2 software expert mode windows7 подходящ за 95% лаптопи

2018.03 за bmw ISTA hdd 500gb ( ISTA-D: 4.09 ISTA-P: 3.63 ) за icom A2 software expert mode windows7 подходящ за 95% лаптопи

Оценки на купувача:

BGN 155.20
Брой продукти
В магазина


Пакет листата :
1. 1pc x 500 gb hdd
ISTA/D и ISTA/P двете поддршка 20 Видови на Мулти-Јазици :
Американски англиски, Британски англиски, германски, шпански, француски, италијански, полски, португалски, турски, чешка, шведска, холандија, Индија, грчки, руски, Japaness, корејски, Тајландски, Традиционален Кинески и Поедноставен Кинески
СТА-D 4.09.13 ISTA-СТР 3.63.2.001 ВО : 2018.03
Експерт Режим
Експерт Режим
win7 32 бита
Поддршка FORBMWW & МИНИ целосен систем за дијагностицирање и офлајн програмирање.
Ве молиме имајте во предвид :
Ве молиме започнете автомобил пред да го користите уредот,а потоа го направите следниве чекори :
1. поврзете на автомобил со пописот или icom а2;
2. поврзете пописот lan-кабел со компјутерот кога системот светлина престане да трепка.Инаку, пописот ista-стр програма ќе се исклучи автоматски ако имате најпрво поврзан на уредот со компјутер директно.
Експерт Режим со NCS, E-SYS и така натаму .Eeay да се инсталира..само нешто што треба да направите е да го внесете ја во лаптоп!!! .Нема потреба dongle .Ако треба да се направи програмирање работа, ве молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп има 4 GB ram најмалку.
Не поврзани 9000 дена останатите
Софтвер Предност :
1. Поддршка Мулти-јазик
2. Поддршка речиси 95% лаптоп на светот со Intel чип( I3/I5/I7 серија) и има 4 GB меморија, ние нудиме L enovo x200t, D ell d630
3. Софтверот содржи TIS и WDS софтвер( за поправка настава и коло).
4. Откажете USB Dongle, нема потреба да се грижите повеќе за losting usb dongle ќе ја затвори вашата софтвер.
5. Обезбеди бонус инженер за слободен софтвер, можете да го користите за да се направи еден модул програмирање.
6. Поддршка за Инженери програмски
Софтвер Функција и Функција :
1. Се дијагностицира и програмирање е мулти-јазик, вклучувајќи коло дијаграм информации.
2. Поддршка еден програмирање и B ,/M /W инженери програмски
3. На HDD е надграден за да најновиот R2 верзија, која може да се пофали подобра ефикасност, стабилност и перформанси од други R1 верзија HDDs
4. Различни од други веб-сајтови, ние ви нудиме сите нови 500 GB HDD наместо стариот HDD 160 GB
Ако вашето место му припаѓа на далечно место во DHL ,ве молиме додадете 35 forthe далечински такса.

Подробности

Език:
Английски, Испански, Френски, Италиански, Руски, Немски, Полски, Холандски, Чешки, Португалски, Японски, Шведски, Тайландски, Турски, Гръцки, Корея
Дължина На Продукта:
8inch
търговска марка:
RCOBD
силата на:
5w
Тип Елемент:
Софтуер
Името На Модела:
на icom a2
Широчина На Елемента:
9inch
Височина На Продукта:
8inch
Вид На Материала:
Желязо
Хардуерна Версия:
Най-нови
Версия На Софтуера:
Най-нови
Напрежение:
12v
Тегло На Продукта:
0.4kg
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Електронен:
No
специални характеристики:
локална мрежа
Гаранция:
една година
Поддръжка:
on line teamviewer
Твърд диск:
500 GB

Те също купуват с този продукт