.

.

Рафтинг модел на превозното средство за почистване на боклук, 1: 32 висока моделиране детска образователна играчка кола, с предавателна кутия, безплатна доставка

Рафтинг модел на превозното средство за почистване на боклук, 1: 32 висока моделиране детска образователна играчка кола, с предавателна кутия, безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 35.00 -5 %
BGN 36.78
Брой продукти
В магазина

[Име ] : 1 : 32 легура g arbage отстранување камиони [Size] : 29.5*8.3*7.5 см од Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] Црвено&Зелена [Употреба] : AG 13 Батерија Боја испратени по случаен избор, ви благодарам, посебно на големо, ве молиме поддршка разбирање! Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

Подробности

Характеристики:
Леене Под Налягане, Образователни, Музикални, Мини, На Мига, Да Се Оттегли, Модел
Предупреждение:
не яж
Възрастова Група:
> 3 години
Материал:
Метални
Кораб / Военноморски Кораб На:
Друго
Мащаб:
1
Номер На Модела:
20160312-1
Тип:
Кола

Те също купуват с този продукт