.

.

25шт 60 Цвят-2/3 18x275CM органза стол крилото лук капака на кутията стола за сватбени мероприятия и партита банкети коледна украса

25шт 60 Цвят-2/3 18x275CM органза стол крилото лук капака на кутията стола за сватбени мероприятия и партита банкети коледна украса

Оценки на купувача:

BGN 18.00 -6 %
BGN 19.20
Брой продукти
В магазина


Почитувани Купувачи :
Добредојдовте на продавница, постои висок квалитет сакате најевтини производи, ве молиме да одите на соодветната страница, одберете го производот што сакате.
Ако имате свој боја или големина, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас .
Вие текстилни производи искрено со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас .
Производи Име : Бела Organza Стол Sash OS-1814 година
Употреба : За На Плажа Стол, Рака Стол, Хотел Стол, Свадба Стол, Банкет Стол, Конференција Чаир
Материјал : Organza
Стил : Обична
Модел : Обична Обоена
Боја : Слика Боја или Прилагодено Боја
Големина : 18 X275 CM / Сопствени Направени Големина
Квалитет : Ние сме фабрика директни, професионални шиење тим и инспекциски надзор одделение за да се обезбеди квалитетот на производот
Пакување Детали : 25 компјутери / polybag
Минимална Цел Количество : 25 Парчиња
Превозот : имаме многу акции , ние coud направи многу брза испорака .
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучуваат на превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на 3-4business дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. .Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја .Овие дополнителни такси можеби собрани во времето на испорака .Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот ,осветлување, позадина, итн,,, Сепак, ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Подробности

Воспользуйся:
На Сватба, Банкет, Хотел, Къща
Материал:
Плат Органза
Номер На Модела:
ОС-1814
Размер:
18x275cm
Стил:
Обикновена
търговска марка:
О-ЛА-ЛА СВАТБА
Характеристика:
Расходный материал
Модел:
Обичайната Крашеная
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт