.

.

Нови продукти през август-гореща разпродажба задната лейси крилото на стола за капак на стола

Нови продукти през август-гореща разпродажба задната лейси крилото на стола за капак на стола

Оценки на купувача:

BGN 190.00 -7 %
BGN 204.80
Брой продукти
В магазина


Почитувани Купувачи :
Добредојдовте на продавница, постои висок квалитет сакате најевтини производи, ве молиме да одите на соодветната страница, одберете го производот што сакате.
Ако имате свој боја или големина, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Вие текстилни искрено со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас .
Производи Име : Црна Чипка Стол Sash LS-808
Употреба : За На Плажа Стол, Рака Стол, Хотел Стол, Свадба Стол, Банкет Стол, Конференција Чаир
Материјал : 100% Полиестер Чипка Стил : Обичен Модел : Обична Обоена Боја : Слика Боја или Прилагодено Боја Бендови Големина : 8"x108" / Сопствени Направени Големина Квалитет : со Висок квалитет ткаенина, совршен изработка, да ви даде различни чувство за Перење : Овие стол sash со добар работ hemming,машина за миење може да се користи многу пати Пакување Детали : 100 компјутери / polybag Минимум Цел Количество : 100 Парчиња Превозот : имаме многу акции , ние coud направи многу брза испорака
Transport Ниво
Дестинација
Превозот На Услуги
Надоместоци
Испорака Период
Стандард или Забрзана превозот Услуга
НАС
FEXDEX DHL ТНТ
ПРОЗОРЦИ EMS
слободни
5 - 10 дена
АУ CA ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ОДНОСНО СЕРТИФИКАТИ
ТОА PT FR SE DK
NL CH ES НЕ НЗ
слободни
5 - 15 работни дена
Други Земји
Консултирајте
-
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучуваат на превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на 3-4business дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. .Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја .Овие дополнителни такси можеби собрани во времето на испорака .Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Подробности

Стил:
Жакард
търговска марка:
О-ЛА-ЛА СВАТБА
Материал:
100% Polyester
Воспользуйся:
Къща, Хотел,Сватби,Банкети
Размер:
8x108
Модел:
Обичайната Крашеная
Номер На Модела:
ЛС-808
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт