.

.

Нови продукти през август-гореща разпродажба коралов сатен, зона за сватбен дейности и декорация на партита

Нови продукти през август-гореща разпродажба коралов сатен, зона за сватбен дейности и декорация на партита

Оценки на купувача:

BGN 129.00 -7 %
BGN 139.20
Брой продукти
В магазина


Почитувани Купувачи :
Добредојдовте на продавница, постои висок квалитет сакате најевтини производи, ве молиме да одите на соодветната страница, одберете го производот што сакате.
Ако имате свој боја или големина, ве Молиме да бидат слободни да контакт .
Вие текстилни искрено со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас .
Производи Име : Корални S atin sash СС-1852 A Употреба : За на Плажа Стол, Рака Стол, Хотел Стол, Свадба Стол,Банкет Стол Материјал : 100% Висок Квалитет сатен Стил : Обичен Модел : Обична Обоена Боја : Слика Боја или Прилагодено Боја, Големина : 20 x 270 см (W x L ) / Сопствени Направени Големина Квалитет : со Висок квалитет ткаенина, совршен изработка, да ви даде различни чувство за Перење : машина за Пакување Детали : 100 компјутери / polybag Минимум Цел Количество : 100 Парчиња Превозот : Имаме многу акции , ние coud направи многу брза испорака
Transport Ниво
Дестинација
Превозот На Услуги
Надоместоци
Испорака Период
Стандард или Забрзана превозот Услуга
НАС
FEXDEX DHL ТНТ
ПРОЗОРЦИ EMS
слободни
5 - 10 дена
АУ CA ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ОДНОСНО СЕРТИФИКАТИ
ТОА PT FR SE DK
NL CH ES НЕ НЗ
слободни
5 - 15 работни дена
Други Земји
Консултирајте
-
Мека свилен сатен sashes имаат раскошни сјај создавање на целосно луксузен изглед и се чувствуваат.
На мекоста на оваа ткаенина помага на sash да drape убаво надолу грбот на столици.
Висок квалитет - 100% сосема нов, first-run производство. Ние никогаш не продаваме irregulars или фабрика секунди како нови.Овие се исто премиум sashes обезбедено за луксузна настани. Тие се направена од исклучително елегантна, со висок квалитет, луксузни, свилен сатен, обезбедување секој sash ќе изгледа фантастично по една употреба или многу
Лесна дизајн - Секој sash се сече целосно од едно парче од ткаенина. Сите sashes' рабови се serged / overlocked со боја-одговараше тема. Овој процес, исто така познат како мене веслање, резултатите во цврсто пораби, многу тесен (1/16" широк) крои околу границите. Ова го задржува sashes од протриване и се протега unnaturally, и го прави лакови изгледаат прекрасен.

Подробности

Воспользуйся:
Сватби, Банкети, Кетъринг
Номер На Модела:
SS-1852A
Стил:
Обикновена
Размер:
20x270cm
търговска марка:
О-ЛА-ЛА СВАТБА
Модел:
Обичайната Крашеная
Материал:
Сатен плат
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт