.

.

Дистанционно управление за VIORE LC22VH56PB LC32VH70M LC42VF56 LC24VF70M LC16VH56 LC19VH654PB LC20V21 LC22VH56 LED HDTV TV

Дистанционно управление за VIORE LC22VH56PB LC32VH70M LC42VF56 LC24VF70M LC16VH56 LC19VH654PB LC20V21 LC22VH56 LED HDTV TV

Оценки на купувача:

BGN 21.76
Брой продукти
В магазина

Опис 1. Сосема Нов компатибилна далечинска контрола, употреба AAA батерија,батерии не се вклучени.
2. Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што се LC32 VH70 M LC42 VF56 LC24 VF70 M LC16 VH56 LC19 VH654 PB LC20 V21 LC22 VH56 LC22 VH56 PB LC24 VF56 LC24 VF56 BA LC24 VF56 BL1 LC24 VF56 BL2 LC24 VF56 GM LC24 VF56 PN LC24 VF56 PR LC24 VF56 WT LC24 VXF60 PB LC26 VF56 LC26 VH56 LC32 VH56 LC32 VH56 A LC37 VF56 LCD32 VH56 A 504 C2411102 RC2001 V LC26 IH56 LC16 VH56 LC19 VH654 PB LC22 VH56 PB V26 LC75 LC32 VH56 GM 504 C1911102 LC22 VH55 RC2002 V LC24 VF75 LCD19 VH56 LCD22 VH56 LCD26 VH56 LCD32 VH56
3 . пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче
4. количина попуст е достапен
Превозот
1. Објектот ќе биде од Кина во светот.
2. Постојат многу превозот начин за да го изберете,можете исто така да се забележи EST датум кога ќе choosed на соодветниот начин.
Ќе добиете вашиот објект за 5-7 работни дена од DHL, или ќе добие околу 10-15 дена од EMS, 17-26 работни дена од Сингапур Пост.
3. На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го следи објектот онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
4. Ние би сакале да испорака на објектот со други средства, но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.
5. Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Ние САМО се справи со превозот.
Returens и размена
1. Нашиот производ е внимателно прегледани од нас. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад.
2. Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор.
3. Купувачи се одговорни за исплата на превозот и ракувањето со обвиненија за размена.
Контактирајте со нас
Нашата компанија, главно, промет на големо на сите видови на лцд Проектор Светилка Modules/ Авторски Голи Светилка/ Авторски Светилка со Станбен/ Замена на Светилки проектирање, далечински управувач, далечна контрола, ТВ/AV/DVD далечински управувач, uetooth играч за далечинска контрола, клима далечински управувач,проектор главниот borad, боја тркала, LCD панели, DMD ЧИП итн
Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака
Повратни информации
Вашето задоволство е исклучително важно Ние се стремиме за 5-Ѕвезда повратни информации рејтингот.

Подробности

Пакет:
ДА
Честота:
433 Mhz
търговска марка:
HCDZ
Воспользуйся:
TV
Безжична Връзка:
IR
Изпращача :
HCDZ
Гаранция:
90 дни
Предимство:
Лесно е да се контролира
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт