.

.

Безжична 3,5 мм жак Smart IR дистанционно управление, мобилен телефон, използването на Android смартфон Samsung tablet PC tv дистанционно управление

Безжична 3,5 мм жак Smart IR дистанционно управление, мобилен телефон, използването на Android смартфон Samsung tablet PC tv дистанционно управление

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -30 %
BGN 10.06
Брой продукти
В магазина


Безжична 3,5 мм Џек Smart IR-Далечински Управувач Употреба на Мобилен Телефон На Samsung Android паметен Телефон, Таблет КОМПЈУТЕР ТВ Далечински Контролер *** 3,5 mm Приклучок Интелигентни Мобилни Паметни IR-Далечински Управувач :
* 3,5 mm Приклучок Интелигентни Мобилни Паметни IR-Далечински Управувач
* Поддржува сите IR-далечински управувач вклучени уреди
* Работен опсег до 5-8 метри
* Компатибилен со Android паметни телефони
* Оваа инфрацрвениот далечински управувач може да се научи од оригиналниот далечински
* Ве молиме скенирање две-димензионални код на кутија за да ја преземете СТАН
* IR учење функција
* Компактен и лесен, преносни да се носат
* Тежина : 12g
Answer : ___________________________ NOTE : Стан ќе биде на англиски ако вашиот телефон јазик е поставен на англиски јазик.
1 x 3,5 mm Приклучок Интелигентни Мобилни Паметни IR-Далечински Управувач
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашето целосно име и презиме, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме кога плаќање;
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
3. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА,ви Благодариме.
**Поради различни Компјутерски екран различни бои,боја на actural објект може да се разликува малку од горната слика. ве молиме преовладуваат во вид,ви Благодариме
Внимание :
1. Нашите производи од Фабрика,така што цената е така најниската , pleaes верувај ми.
2.100% сигурна, ве молиме остатокот увери купување онлајн. Третиот плаќање услуга, исто така, ќе се осигураме дека нашите права.
3. Одлични услуги на клиентите. Ако имате прашање за вашата нарачка, ве молиме разговор со нас онлајн или оставете порака, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа(понеделник-сабота)
4. Како и за превозот,ние ќе го испрати брзо за вас,а доколку објектот не пристигна на nomal време. ве молиме не го отвори спорот и ги остави лош повратни информации, контактирајте ме прво,ние ќе ги провери и да го продолжи времето за испорака.

Подробности

Воспользуйся:
Климатик,телевизор, универсален
Безжична Връзка:
IR
Канал:
1
Номер На Модела:
HY0030
търговска марка:
Heroyu
Пакет:
No
Честота:
Няма
Материал:
Метал и PVC
Цвят:
Сладки
Името на елемент :
интелигентна IR дистанционно управление
Подходящ за:
за мобилни устройства android
Воспользуйся:
Инфрачервен

Те също купуват с този продукт