.

.

Мини клавиатура 2.4 GHz безжична въздушна мишка дистанционно управление Motion Sensing Game Combo Shutter Gamepad за Android TV Box PC

Мини клавиатура 2.4 GHz безжична въздушна мишка дистанционно управление Motion Sensing Game Combo Shutter Gamepad за Android TV Box PC

Оценки на купувача:

BGN 25.60
Брой продукти
В магазина


Забелешки :
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2. Поради лични мерење техника е различна, може да се за 0,5-1 см грешка на физички. Мини Тастатура 2.4 GHz Безжична Воздух Глувчето за Далечинска Контрола на Движење Сензори Игра Комбо Shutter Gamepad За Андроид ТВ Кутија PC
Ова е е мулти-национални оски рачни посочувајќи уред, работа на мулти-средина за компјутер и други паметни уреди. Тоа може да работи како глушец, кој го претвора вашиот простор движењето во воздухот во точна зафатнина на екранот, може да работи како безжична тастатура, која може да се користи за да го замени вашиот USB тастатура, и може да работи како далечински која може програма и научете некои важни копчиња од вашиот TV remote. Тоа е plug and play, не софтвер на возачот е потребно. Се користи за работа или училиште или систем за домашна забава како далечински управувач.
Опис :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Елегантна и Ергономски Дизајн, Лесен и едноставен за Употреба.
4 во 1 : летаат глувчето далечински управувач, безжична тастатура, инфрацрвениот далечински управувач и инфрацрвени студија функција.
2.4 Ghz Безжична со USB2.0 USB Приемник. QWERTY Тастатура.
Карактеристики IR учење кој може да научат до 40 копчињата на вашиот ТВ IR-далечински.
Дизајниран со некои универзални функција клучеви, кои работат за повеќето Android базирани ТВ кутии, HTPC.
6 -Жиро & 6-Gsensor, практично да работат во хоризонтален и вертикален режим за игри и пишување.
Игра копче за режим и ниска моќност LED индикација.
Спецификација :
Работен опсег : од 10 метри
Боја : црна
Сензор : 6-Жиро + 6-Gsensor
Батерија Тип : ААА*2
Работна Сила : Помалку од 10m A во работата состојба
Материјал : Пластични и силикони
Димензии : 170*56*18mm
Компатибилен со КОМПЈУТЕР, Таблет КОМПЈУТЕР, HTPC, IPTV, Web TV, Smart TV, Google TV, Андроид ТВ Кутија/Стап, Апарати за Дома,Мулти-медиа Уреди,итн.
Пакет Содржина :
1x Безжична Тастатура Глувчето Далечински( Батерии не се вклучени )
1x USB Безжичен Приемник
1x Упатство

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.

Подробности

Воспользуйся:
Универсален
Пакет:
ДА
търговска марка:
ЗЫЫЫ
Приложение поддръжка:
No
Номер На Модела:
CY5
Безжична Връзка:
IR
Канал:
2
Честота:
2.4 Gh

Те също купуват с този продукт