.

.

100 бр./ лот 16*17 см Жиронепроницаемая сладкиши крафт-хартия пакет чанта закуски сандвич бисквити Маслостойкий крафт-хартия пакет за съхранение чанта

100 бр./ лот 16*17 см Жиронепроницаемая сладкиши крафт-хартия пакет чанта закуски сандвич бисквити Маслостойкий крафт-хартия пакет за съхранение чанта

Оценки на купувача:

BGN 21.00 -9 %
BGN 23.10
Брой продукти
В магазина


Спецификација Материјал : Висок квалитет на Kraft Хартија Совршен за леб, куки, чоколадо,торта, пекарница, ужинка, бисквити масло доказ Големина : 16*17cm, 6.29"x6.69" Боја : Кафена Слика
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Подробности

Тип:
Торбички За Съхранение
Форма:
Площ
Воспользуйся:
Храна
Характеристика:
Сгъваем, Екологично Чист
Номер На Модела:
Snack Biscuit Sandwich Oil-Proof Занаятите Paper Storage Package Pouch
Приложимо Място:
дневна
Класификация:
Комплект
Модел:
Плосък Тип
търговска марка:
АЗ СЪМ ТОЧЕН
Форма:
Компресия Тип Чанта
Дебелина на:
8 тел
Продукт:
Мазнина Пакет За Печене На Крафт-Хартия
Материал:
Крафт-Хартия
Обемът на:
6.29x6. 69
Спецификация:
16*17cm

Те също купуват с този продукт