.

.

24x34cm, Ясна собствена идентичност Sealer Clothing OPP Packaging Bag, Resealable Plastic Bag for Hats Scarf Чорапи,100 Pack

24x34cm, Ясна собствена идентичност Sealer Clothing OPP Packaging Bag, Resealable Plastic Bag for Hats Scarf Чорапи,100 Pack

Оценки на купувача:

BGN 24.00 -6 %
BGN 25.44
Брой продукти
В магазина

24x34cm,Јасно Само Sealer Облека OPP Амбалажа Кеса, Resealable Пластична Кеса за Капи Шамија Чорапи,100 Пакет Големина : 24x34cm Пакет се вклучени : 100 X Пластична Амбалажа Кеса Информации : 1.Нашата продавница сите производи нудат Регистрирани пост услуга,ве молиме слободно да се купи! 2.За Русија Пријател : ве молиме оставете ги вашите име и презиме(прв,средината и презиме) и точната адреса( Стан Не,Улица,Град,Регион и држава)кога ќе paymen. 3.Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. 4.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики. Карактеристики : 1.Тоа обезбедува прекрасен изглед за вашиот производ. 2.Овие кеси се совршени за одржување c lothing,козметика, електронски производи, Додатоци,итн 3.Уживајте во вашата шопинг време и да имаат добар ден.
Гаранција : 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на ! Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Подробности

Тип:
Торбички За Съхранение
Номер На Модела:
ПБ2434
Форма:
Площ
Характеристика:
Сгъваем, Екологично Чист, Зареден
Приложимо Място:
Гардероб
Материал:
Пластмаса
Воспользуйся:
Облекло
Дебелина на:
13 тел
Пластмасов Вид:
PP
Класификация:
Комплект
Модел:
Плосък Тип
Форма:
Тип Завальцовки
Обемът на:
24х34см
Продукт:
Чанта за пазаруване на дрехи
Спецификация:
24x34cm
Размер:
24x34cm
Материал:
Висок прозрачен хранително-вкусовата найлонова материал
Приложение:
Отлични характеристики на пломби, антикорозионна,не са токсични и безвкусни
костюм за:
Облекло, списание шал, кърпа и чорапи

Те също купуват с този продукт