.

.

50 бр./лот търговия на Едро с високо качество на цинк сплав отпечатък набито куче id tag 2 вида може да жадуват за името на кучето пет id tag за домашни любимци

50 бр./лот търговия на Едро с високо качество на цинк сплав отпечатък набито куче id tag 2 вида може да жадуват за името на кучето пет id tag за домашни любимци

Оценки на купувача:

BGN 100.00 -19 %
BGN 123.06
Брой продукти
В магазина


50pcs/многу големо висок квалитет на цинк легура стапало остри куче id тагот 2 видови може да копнеете по име куче миленичиња id ознака за миленичиња
Ќе добиете 50pcs од 1 многу.
Ако изберете мешавина боја куче id запис, само нека знае вашата боја избран и количина на секоја боја.
Или ние ќе ги испратите во просек количина, се надевам дека ќе ви се допадне нив.
Патем, ние не нудиме Engrave Услуга.^_^
Опис :
Големина : 2.65*2.52 cm
Боја : како на слика
Материјал : цинк легура
Единица Тежина : 9g/еез
Пакување : Opp Вреќа+Картонска Кутија
Опис : куче id тагот е нашата авто-дизајн, јас т креативни и модерен дизајн.
Тоа може да снима кучиња " информации, спречување на загуба на нашите кучиња.
Направен од висок квалитет на Kirsite(цинк легура) и тоа помина сол спреј тест.
Сигурно и функционално.
Правила : ве Молиме наведете ја вашата омилена боја и модел, број на нарачки порака кога ќе се направи исплата, во спротивно, ќе биде во согласност дека испраќањето на предмети со случајни бои и случаен број на моделот.
Примерок олово време : од 2 до 5 дена
Производот се покаже
Answer : ___________________________ Note : - - - Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот
- Големина на табелата е само за референца, не може да биде малку разлика според упатство за мерење

Подробности

Размер:
One Size
Тип:
Куче
Материал:
Метални
търговска марка:
Хайде погладим
Тип Елемент:
етикет на сертификата личността на кучето
Име на продукта:
етикет на сертификата личността на кучето
Материал:
Цинк Сплав
Цвят:
като снимка
документ:
Тест спрей сол на 48 часа
Размер:
2.65*2.52cm
Използването на:
запис на информация за кучета
Опаковка:
Торба Opp, Картонена Кутия
Тегло:
9g/pcs
срок на доставка:
1 ден

Те също купуват с този продукт