.

.

Мода елегантно бельо рокля за бременни снимка подпори дълга рокля бременни жени дрехи необичайни бременност снимка подпори стреля RQ132

Мода елегантно бельо рокля за бременни снимка подпори дълга рокля бременни жени дрехи необичайни бременност снимка подпори стреля RQ132

Оценки на купувача:

BGN 45.00 -35 %
BGN 68.78
Брой продукти
В магазина


Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Ова е само за фотографија. Топло Совети : Ставките се мерат од страна на страна, ќе има мало отстапување, се надевам, ќе може да се разбере ве Молиме имајте во предвид дека ткаенина, изработка барањата се премногу груби, ве молиме да се разгледа внимателно, и потоа да одлучи дали да се купи. Бидејќи (фотографски облека) за разлика од заврши облека, ќе има голем волумен на вода за производство на машина, на линија не е тесна. Но, многу делови треба да бидат пораби со рака, па тоа не е ист како оној, кој доаѓа од страна на
истиот работник. Но, апсолутно никакво влијание врз фотографски ефект. Ве молиме точно разбирање.

Подробности

Размер За Бременни:
S, M, L, XL
Отдел Име:
Бременни
Пол:
Жени
Стил:
Бохемски
Вид На Модела:
Твърд
Дължина На Роклята:
Дължина До Глезена
Материал:
Акрил, Полиестер, Памук
Силует:
Пъпка
Тип Тъкани:
Шифон
Украса:
Дантела
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Цвят Стил:
Естествен Цвят
търговска марка:
RQjplou
Яка:
Без раменете

Те също купуват с този продукт