.

.

Емоциите на мама нов шифон високо качество на дрехи за бременни удобна регулируема бутон на бременни панталони панталони панталони за бременни

Емоциите на мама нов шифон високо качество на дрехи за бременни удобна регулируема бутон на бременни панталони панталони панталони за бременни

Оценки на купувача:

BGN 23.00 -4 %
BGN 23.98
Брой продукти
В магазина


1). Опис : Топло Промет На Големо Со Бесплатен Превозот Висок Квалитет Удобно Прилагодливи Копчето Бремени Шорцеви Панталони Породилно Панталони
2). Материјал : 95% памук, 5%spandex.
3). Големина на располагање : М&L&XL
М : Абдоминална 80-88cm хип 94cm , должина : 37cm ,бедрото : 56cm
L : Абдоминална 82-94cm хип 96cm , должина : 39cm , бедрото : 58cm
XL : Абдоминална 84-98cm хип 98cm, должина : 40cm, бедрото : 59cm
,
4). Бои : Зелена, злато.
5). MOQ : 1pc.
6) Тема : ЕКО-Пријателски материјал, анти-бактериски мите, висока еластичност, мекост, удобно, дише, прилагодлив копчето за различни мајчинство период, носење на одмор.
Вашиот ОЕМ Дизајни се добредојдени.
7). Брод датум : 24 часа по ред се потврдува.
Pls. се чувствуваат слободни да Контакт ако сакате да се Меша ред други различни предмети.
Плаќање : Со Paypal ИЛИ Т/Т Превозот : 1).Стоки нормално ќе се despatched во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата. 2).Нормално нарачки ќе биде испорачуван ЕМС или DHL или UPS-от,pls. ни информираат однапред, ако треба други превозот начин. 3).Следење бр. ќе бидат напишани на веб-сајт за вашиот следење по despatching,pls. овозможи 5-7 работни дена за вашиот превозот со UPS или DHL,7-10 работни дена за ЕМС превозот. 4).Купувачите се одговорни за увозни давачки и локалните даноци од страна на својата земја, ако ги има. 5).Ве молиме бидете сигурни дека Бродот-Да се обратам writting во вашата нарачка не е точно. Политика На Враќање : 1).Ние обезбедуваме 30 дена гаранција за оваа точка,но ние нема да ги прифатат враќање на предмети за надомест на штета, по употреба или оштетени factitiously. 2).Pls. контакт со нас преку e-mail и да се опише штета заедно со слики. Pls. одговори во рок од 2 дена по твое приемот ако било каква штета. 3).Pls. оставете малку боја разлика поради различни камерата и светлината на животната средина. 4).Ние ќе продолжи вашиот известување во рок од 2 дена по приемот.Наплата се врши само ако замена не се достапни. Повратни информации : 1).Вашиот задоволителен е и нашиот persuit.Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 2).Pls. љубезно ве молиме да ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.

Подробности

Размер За Бременни:
M, L, XL
Отдел Име:
Бременни
Тип Елемент:
Къси панталони
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
търговска марка:
Емоциите На Мама
Стил:
Ежедневни обувки
Тип На Затваряне:
Пуговица Муха
Материал:
Ликра
Номер На Модела:
MP005
Цвят Стил:
Естествен Цвят
Тип Тъкани:
Шифон
Вид На Монтаж:
Свободен
Размер:
M, L,XL
Цвят:
Светло зелено, златни
Сезон:
Лято, пролет, есен, зима
Стил:
Модни модели
Състав На Материала:
95% памук, 5%ликра
Място на произход на стоките:
Fujian, Китай (Континентален)
Вид На Талията:
Висок

Те също купуват с този продукт