.

.

2018 лято новородено момиче облекло на марката памук пеперуда рокли за бебета, бебешки дрехи за спорт принцеса вечерни рокли, Рокля

2018 лято новородено момиче облекло на марката памук пеперуда рокли за бебета, бебешки дрехи за спорт принцеса вечерни рокли, Рокля

Оценки на купувача:

BGN 10.00 -53 %
BGN 21.26
Брой продукти
В магазина


Шифра број
Фустан долг градите
Должина на ракав
Рамо широчината
висина
Погоден за век 44cm 54cm cm cm CM 4-9m 47cm 58cm cm cm CM 10-12 M 49cm 62cm cm cm CM 13-24 M Детали големина за производот единица : cm 1inch = 2.54 см 1cm = 0.39 инчен Чиста прирачник за мерење, постои одредена грешка е нормално со 1-3cm разлика
Политика на враќање : Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 72 часа од раѓањето. Се земе слики на неисправни објект. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.Нашите превозот цената вклучува ракување со обвиненија, пакување работи и други трошоци. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. За повратни информации : Вашето мислење е исклучително важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации со пет ѕвезди да ни се базираше на вашето задоволство со нашата стока и услуга.За жал, ако се планира да ни даде неутрален / негативни повратни информации, бидејќи на вашата лоша купување искуство со нас, ве молиме контактирајте со нас во секое време, па како да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот. Ве молиме имајте на ум : не двоумете се да контактирате со нас во секое време ако имате било какви прашања пред купувањето, ние ќе ви одговори на вашите прашања во рок од 8 часа ние се обидуваат најдобро да ви ги понудиме најдобрите производи во добра состојба и најниски цени и со брза достава во sevices.Ние, исто така, се очекува да се воспостави долгорочни бизнис со вас во иднина. За Плаќање : Проверете предмети внимателно. Ако имате прашања во врска со превозот или квалитетот ние го поставите на страницата, ве молиме контактирајте не директно. Ние ќе брод објектот според вашата адреса што сте ни ја дале, па затоа Проверете го вашето име / адреса / post code / телефонски број. За да се избегне или намали вашите трошоци & проблеми, .Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување За Превозот : Ние често брод предмети преку кина пост воздух или ЕМС и други DHL, UPS-от, FEd EX, ТНТ, итн Кина Пост е само за пакети помалку од 2 KG.

Подробности

Дете американски размер:
6 М, 9 М, 12М, 18М, 24М
Отдел Име:
Дете
Пол:
Малките Момичета
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Силует:
Хетеро
Дължина ръкав(см):
Кратък
стил рокли:
случаен дрес
Украса:
Цветя
Стил:
Ежедневни обувки
Реалните Изображения:
ДА
Яка:
О-Образно Деколте
Материал:
Полиестер, Памук
Стил Ръкави:
Редовен
търговска марка:
Барбьераббит
Вид На Модела:
С щампи
Номер На Модела:
Рокля Принцеса
Състав На Материала:
памук, полиестер
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт