.

.

Anlencool 2018 детски панталони за момичета сладък карикатура каубой стягане на панталони, дънки, панталони, бебешки дрехи 0-2 години момичета комплект

Anlencool 2018 детски панталони за момичета сладък карикатура каубой стягане на панталони, дънки, панталони, бебешки дрехи 0-2 години момичета комплект

Оценки на купувача:

BGN 29.00 -39 %
BGN 47.36
Брой продукти
В магазина


модел : Цртан филм во боја
Вистински шут слики : Нема вистински модел
На листата Година сезона : Зима 2018
елемент : Костум, јакна, цртан филм, отворени датотеки, движење, рака
AQL земање стандард : Две точки пет
Станот бод 12~14 pin /3cm : да
Maotou / разно средување на тема : Трим сите чисти
Ткаенина име : каубој
Главната содржина на ткаенини : 100 (%)
боја : Бела, розова
Бесплатен превозот на децата панталони Бебе девојки симпатична цртан филм каубој suspender панталони фармерки панталони детска облека 2018 Пролет/Есен мачка одговараат на (го отворите crotch, масти бебе предложениот код) Ознака големина / Taobao Облека должина (CM) Градите X2 (CM) должина Панталони (CM) Crotch длабочина (CM) Предложи месец S /73 CM 35 24 42 17 1-6 месеци M/80СМ 37 25 45 18 6-12 месеци L/90 CM 39 26 48 19 12-24 месеци XL/100 CM 41 27 51 20 24-30 месеци
0
Превозот
Бесплатен превозот цел ќе биде предаден од страна на Кина, Хонгконг или пост воздух mail . Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL,EMS,UPS-от или FEDEX бесплатен превозот кој ќе пристигне во рамките на 3-6working дена.
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45days.
Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
Кина пост воздух mail
15-20days
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна европа
Кина пост воздух mail
15-25days
Европски
Кина пост воздух mail
15-25days
Блискиот Исток
Кина пост воздух mail
15-25days
Австралија, Нов Зеланд
Кина пост воздух mail
15-25days
Азија земја
Кина пост воздух mail
15-25days
Африка земјата
Кина пост воздух mail
20-35days.
Јужна Америка
Кина пост воздух mail
15-20days
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1-2days еднаш плаќање е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки поради разликата во царината расчистување пати во одделни земји.Кој може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан.

Подробности

Дете американски размер:
9ТА, 12М, 18М, 24М
Отдел Име:
Дете
Тип Елемент:
Комплекти
Вид Връхни Дрехи:
Жилетка
Състав На Материала:
Памук
Вид На Модела:
Карикатура
Стил Ръкави:
Редовен
Тип На Затваряне:
Пуловер
Яка:
О-Образно Деколте
Стил:
Активен
Дължина ръкав(см):
Пълен
Материал:
Полиестер, Памук
Тип Тъкани:
Velour
Номер На Модела:
А140
Пол:
Малките Момичета
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
търговска марка:
Anlencool
Категория продукти:
Продукти в наличност
Стил:
Корейски
Тип Набиране:
Брючный костюм
Съдържанието на кутията:
Облекло
Място на произход на стоките:
Zhejiang
За възраст:
малки деца (0-2 г.
На сезон:
Пролет
Дълги панталони:
Панталони
Плат:
Подплатена Дръжка
Дебелина на:
тънка секция

Те също купуват с този продукт