.

.

изгубени пари, за да изчистите момичета принцеса Завързана жилетка+рокля+3 бр. панталони

изгубени пари, за да изчистите момичета принцеса Завързана жилетка+рокля+3 бр. панталони

Оценки на купувача:

BGN 19.00 -7 %
BGN 20.48
Брой продукти
В магазина


Предмет : девојки пролет-есен облека сетови,вест+облека+панталона 3pcs;
Материјал : памук
Боја : розова,watermellon црвено.
Големина : 80,85,90
Големина 80 : Се погодни за 73-80см висина,ве молиме изберете 12months;
Големина 85 : Се погодни за 80-85cm висина,ве молиме изберете 18months;
Големина 90 : Се погодни за 85-90cm висина,ве молиме изберете 24months;
Ве молиме погледнете го следново табелата и изберете соодветна големина според деца " висина,грешка е 1-3cm.
Големина Вест Должина Биста*2 Рамо Фустан Должина Биста*2 Рамо Должина На Ракав Панталона Должина
80 22cm 26cm 21cm 36cm 25cm 24cm 27cm 42cm
85 23cm 27cm 22cm 38cm 26cm 25cm 29cm 44cm
90 25cm 28cm 23cm 40cm 27cm 26cm 31cm 46cm
Iternational Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки,даноци и давачки не се вклучуваат во објектот цена или превозот надомест.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
По услуга :
Ако предмети имаат квалитет проблем како што се оштетени,ние мора да се земе активно учество во;
Ние никогаш нема да прифати несоодветна plaints,како што се : лош квалитет,аберации и така натаму;
Ако се жалат лош квалитет,аберации,ве молиме да се врати стоката,и ќе мора да плати товар за враќање.

Подробности

Дете американски размер:
18М
Отдел Име:
Дете
Тип Елемент:
Комплекти
Стил:
Модни модели
Яка:
О-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Пълен
Тип На Затваряне:
Колан
Вид На Модела:
Цвете
Пол:
Малките Момичета
Материал:
Памук

Те също купуват с този продукт