.

.

Безплатна доставка на дребно нова 2013 пролет есен детски дрехи Детски връхни облекла, Детски пуловер момичета череша жилетка палто пуловер

Безплатна доставка на дребно нова 2013 пролет есен детски дрехи Детски връхни облекла, Детски пуловер момичета череша жилетка палто пуловер

Оценки на купувача:

BGN 35.00 -21 %
BGN 44.48
Брой продукти
В магазина


Дел од облеката, не постои целосна облека етикети и ознаки, случаен испорака!
Производ Опција Листа
боја : Како што е прикажано
големина : 12-18 МИЛИОНИ(4-6 M), 1-2(7-9 M), 2-3(10-12 M), 3-4(13-18 МИЛИОНИ), 4-5(19-24 M)
големина
Облека должина/cm
Биста/cm
Должина на ракав /cm
12-18 МИЛИОНИ
27
26*2
27
1-2
31
28*2
29
2-3
32
29*2
30
3-4
34
31*2
33
4-5
35
32*2
34
Горенаведените содржини е само за референца!
Не се купи во согласност со големината, ве молиме да користите големината на физички количество стандардна, на секој клиент за правото концепт разлика далеку, ние не можеме да ви помогне да се суди дали "соодветна" ние само може да ви даде совет за вашиот референца.
Детали За Производот
Стоката се shopkeeper мерење големина во лице, како резултат на мерни методи на секој различно, стоката со физичка големина големина не може да биде 1-3 cm на грешка. Сликата е реално да се земе слики, бидејќи преземање на слики и светлината на екранот проблем, може да има некои исклучување боја. За големината грешка и слики надвор боја многу се грижат за купувачот, ве молиме да се земе. Големина и боја на проблемот мора да се вратат, ве молам, прости ми!
Pls бидете сигурни дека ние ќе ја испорача стоките веднаш штом ќе ја добиете вашата порака ,иако ние може да не се на линија цело време поради временската зона. Ако имате било какви прашања во врска со објектот, ве Молиме да се чувствуваат слободни да ми каже по пошта или оставете порака, ние ќе ви даде одговор ПОБРЗО.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Подробности

Възраст На Детето:
4-6 месеца, 7-9 месеца, 10-12 месеца, 13-18 месеца, от 19 до 24 месеца
Материал:
Памук
Стил:
Ежедневни обувки
Тип На Затваряне:
Однобортный
Украса:
Няма
Стил Ръкави:
Редовен
Пол:
Малките Момичета
Дължина ръкав(см):
Пълен
Яка:
О-Образно Деколте
Вид На Модела:
Цвете
Отдел Име:
Дете
с качулка или без него:
Няма
дизайн с детски дрехи ':
Однобортный
Дамски дебелината на преждата:
тънка прежда
Цвят:
Както е показано на фигура
Размер:
12-18М, 1-2, 2-3, 3-4, 4-5
Техника:
Компютърна Задължителен
Тип Елемент:
Жилетки

Те също купуват с този продукт