.

.

Децата на външната търговия зимни ватирани панталони каишка водоустойчив ветрозащитный ски панталони за момичета и момчета

Децата на външната търговия зимни ватирани панталони каишка водоустойчив ветрозащитный ски панталони за момичета и момчета

Оценки на купувача:

BGN 52.64
Брой продукти
В магазина

големина 80 86 92 98 Долги панталони 54 57 61 65 Внатрешноста должина 24 26 29 32 Половината 28 29 30 32 Пред бранови 30 31 32 33 бранови 36 37 39 41 Нога устата 16 16 17 17 Колковите 36 37 38 39 Ако сакате повеќе стоки, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме. има многу мајки фаворит, иако само на дел бебе панталони, но не одговараат сега, но, ох, па родителите кои се уште не ја пропуштајте добри нешта е пред! Дали ова бебе е добра работа или боја, родителите може да бидат сигурни дека купуваат нова облека за бебето! ! Shopkeeper посветеност 100% од оригиналната еден! ! Бебето windproof / водоотпорен ефектот е одличен, топло и, исто така, многу добро! Келнер тука, не се каже ништо, таму е секогаш светла pro! ! !

Подробности

Тип Елемент:
работно облекло
Отдел Име:
Деца
Тип На Затваряне:
Дантела
Вид На Модела:
Твърд
Вид На Монтаж:
Хетеро
Материал:
Полиестер, Памук
Пол:
Унисекс
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Номер На Модела:
80 86 92 98 104

Те също купуват с този продукт