.

.

Нов 2018 Baby Girls Dress пролет есен памук цвете модел Детски дрехи с дълъг ръкав О-образно деколте бебешка рокля на принцеса

Нов 2018 Baby Girls Dress пролет есен памук цвете модел Детски дрехи с дълъг ръкав О-образно деколте бебешка рокля на принцеса

Оценки на купувача:

BGN 21.00 -34 %
BGN 31.73
Брой продукти
В магазина


[xlmodel]-[custom]-[24563]
[xlmodel]-[custom]-[24563]
[xlmodel]-[custom]-[24563]
[xlmodel]-[custom]-[24563]
[xlmodel]-[custom]-[8888] добредојдовте на нашата продавница
Големина на Табелата (Единица : cm) Големина Должина Биста*2 1 T-2 T 56 29 3 T-4 T 60 31 5 T-6 T 64 33 7 T-8 T 68 35 9 T-10 T 72 37 1cm=0.39 инч. За tiled големина мерење, ве молиме овозможи 1-3 cm се разликуваат .
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[24561]
[xlmodel]-[custom]-[24561]
[xlmodel]-[custom]-[8888] најдобри служи
Зачувам е префериран метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу : Alipay, Запад Унија , TT.
Ако овие е било за плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
3) ОПЕРАТОР на ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
5) Пад на превозот. Ние обезбедуваме пад на превозот што може директно да испратите производи за справување со детални информации.
Област
Пати
Азија
Северна Америка
7-15 работни дена
Западна Европа
Источна Европа
10-30 работни дена
Средниот-Исток
Океанија
Јужна Америка
Африка
30-45 работни дена
Бразил
45-90 работни дена
1)ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Ако било какви проблеми за следење на информации. pls контактирајте со нас, пред да се отвори на цел спор.
2)ве Молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања.
3)ве Молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети.
1) ве Молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.

Подробности

Дете американски размер:
8Т, 9У, 10Т, 24М, 12М, 4Т, 5Т, 6Т, 7Т, 3T
търговска марка:
Мизи Терджоджо
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Стил:
Ежедневни обувки
Украса:
Бродерия
Силует:
А-Линия
Дължина ръкав(см):
Пълен
Вид На Модела:
Цвете
Стил Ръкави:
Редовен
Вграден сутиен:
No
Яка:
О-Образно Деколте
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Номер На Модела:
bj17265
Материал:
Памук
Отдел Име:
Деца
Пол:
Момичета

Те също купуват с този продукт