.

.

2 елемента бебе момиче рожден ден писмо тениска върховете тюл пола-пакетче лук Дъга Принцеса бална рокля екипировки момиче дрехи 0-6Т

2 елемента бебе момиче рожден ден писмо тениска върховете тюл пола-пакетче лук Дъга Принцеса бална рокля екипировки момиче дрехи 0-6Т

Оценки на купувача:

BGN 13.00 -22 %
BGN 16.77
Брой продукти
В магазина


Најновите Модата Бебе Облека
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода
Материјал : Памук и tulle
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.
Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Големина На Табелата :
Големина на Возраст T-shirt Должина Биста туту Должина 80 0-1 Years 33cm 25*2cm 27cm 90 1-2 Years 36cm 26.5*2cm 28.5 100 cm 2-3 Years 39cm 28*2cm 30cm 110 3-4 Years 42cm 29*2cm 31.5 cm 120 4-5 Years 44cm 30*2cm 33cm 130 5-6 Years 46cm 31*2cm 34cm
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Пакет се вклучени :
1x Долг Ракав Блузи+ 1x Туту Здолниште

Подробности

Дете американски размер:
2Т, 3T, 3М, 12М, 5Т, 4Т
търговска марка:
Канис
Номер На Модела:
2 елемента бебе момиче рожден ден писмо тениска върховете тюл пола Туту
Материал:
Памук, Полиестер
Пол:
Момичета
Стил:
Модни модели
Дължина ръкав(см):
Кратък
Тип На Затваряне:
Пуловер
Вид Връхни Дрехи:
Палто
Вид На Модела:
Писмо
Стил Ръкави:
Редовен
Яка:
О-Образно Деколте
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Отдел Име:
Деца
Тип Елемент:
Комплекти

Те също купуват с този продукт