.

.

Памук лук сладък случайни сив летен плаж облекло Детски децата момичета рокли мода детска Звезда ивица Party Girl Dress

Памук лук сладък случайни сив летен плаж облекло Детски децата момичета рокли мода детска Звезда ивица Party Girl Dress

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -35 %
BGN 9.18
Брой продукти
В магазина


Најновите Модата Бебе Деца Девојки Фустан !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1 x Фустан
Големина На Табелата :
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :

Подробности

Дете американски размер:
2Т, 3T, 4Т, 5, 6
Отдел Име:
Деца
Пол:
Момичета
Номер На Модела:
Деца Момичета Памук Лук Рокля
Силует:
А-Линия
Украса:
Лук
Стил:
Сладки
Материал:
Полиестер, Памук
Стил Ръкави:
Редовен
Вграден сутиен:
No
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Вид На Модела:
Геометрична
Яка:
О-Образно Деколте

Те също купуват с този продукт