.

.

Нови детски комплекти дрехи пролет и есен облекло за момичета, спортно облекло костюм детски дрехи 2 бр. комплекти дрехи Група 3~11Age Jilly

Нови детски комплекти дрехи пролет и есен облекло за момичета, спортно облекло костюм детски дрехи 2 бр. комплекти дрехи Група 3~11Age Jilly

Оценки на купувача:

BGN 24.00 -30 %
BGN 34.40
Брой продукти
В магазина

детали за производот

превозот
Ние сме бесплатен превозот од Ali Express Стандард на Превозот .Транспорт време е за 20 до 35 дена. Некои земји имаат побавно транспортни брзини. Треба 35~75 дена.(Бразил)Ако мислите дека транспортот е многу бавно, ве молиме кажете ни, така што може да се плати на изразат плаќање, ние ќе ги користите другите слика изразат испратите производот.
Контактирајте со нас
Почитувани купувачот пријатели, ако имате било какви прашања што оди на работа за време контактирајте со нас, нашата работа, време е време на 24hours секојдневно.ви благодариме
повратни информации
Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите!Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Искрено побара да договор со нас веднаш,Пред да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации,па taht можеме да сатис factorilly ги реши вашите проблеми.

Подробности

Дете американски размер:
3T, 4Т, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Отдел Име:
Деца
Тип Елемент:
Комплекти
Яка:
О-Образно Деколте
Тип На Затваряне:
Пуловер
Стил:
Ежедневни обувки
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Пол:
Момичета
търговска марка:
Кралство Джили
Материал:
Полиестер, Памук
Вид Връхни Дрехи:
Палто
Дължина ръкав(см):
Пълен
Вид На Модела:
Карикатура
Номер На Модела:
J-S9861101
Стил Ръкави:
Ръкав Прилеп
брой:
2 бр.
Дебелина на:
редовно, редовно ...
Комбинирана форма:
дълги ръкави + панталони
Модел:
Друго
Сезон:
пролет и есен
предната ширинка:
Пуловер
с качулка или без него:
Няма

Те също купуват с този продукт