.

.

Нов прием на момичета сарафан дънкови рокли бродерия детски костюм Детски дрехи пролет есен бебешка рокля 3-8 години

Нов прием на момичета сарафан дънкови рокли бродерия детски костюм Детски дрехи пролет есен бебешка рокля 3-8 години

Оценки на купувача:

BGN 21.00 -26 %
BGN 28.48
Брой продукти
В магазина


-WELCOME- -Ако нарачате повеќе од 2 парчиња на облека,убав Подарок ќе дојде заедно со вашата нарачка. За да се заштедат пари, тоа е добра идеја да се добие сини картони однапред. - Ако сте бизнисмен, не двоумете се да контактирате со нас. За купат на големо, голем попуст секогаш чека за вас. Нашата продавница одржи голем промоции нередовно,ако ви се допаѓа оваа точка, ве молам ,па можете да добиете попуст вести од оваа точка во прво време, а не пропуштајте ја можноста да нарачате. Нови Пристигнување Девојки Sundress Тексас Фустани Везови Децата Костим Детска Облека Пролет, Есен Децата се Облекуваат 3-8 Години 1.Бидејќи детето раст е во согласност, ве молиме следете ги вистинската големина за да се купи,ви благодарам. 2.Ако дете е со прекумерна тежина или underweight,треба да изберете помала големина или поголема големина. 3.Големината само за референца.1-3cm грешка е нормално, ве молиме имајте во предвид. 1cm = 0.39 во
Таму би можело да биде малку разлика во боја,бидејќи на телефонот и компјутер monitor settings.
За Испорака
Ние обично брод во рок од седум работни дена по приемот на вашата исплата. Ние обично брод од страна на Кина Пост Воздух Mail. Ако сакате други изразат како : ТНТ, FEDEX, DHL, EMS, итн., ве молиме контактирајте со нас пред biding.
Ве молиме да ни остават порака да се информирате на големини и бои што сакате, ние ќе ви ја испратиме стоката со вашите детали, или ние ќе ги испрати по случаен избор.
Ве молиме испратете го заврши точна адреса и телефон број и ние ќе бидат спремни да се пресмета превозот цена за вас. Мешани бои и модели се и добредојдени во нашата продавница. Ние ќе направиме се во комбинација за испорака за вас.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Враќање & Наплата
Купувачот треба да понуди докази за проблемот во објектите.
- Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите на предмети. Купувачот е одговорен за сите дополнителни превозот надомест.
Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.

Подробности

Дете американски размер:
4Т, 5Т, 6Т, 7Т, 3T
Отдел Име:
Деца
Пол:
Момичета
Вграден сутиен:
No
Дължина ръкав(см):
Пълен
Вид На Модела:
Твърд
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Силует:
А-Линия
Номер На Модела:
TX01
търговска марка:
Малка Мэйвен
Яка:
Поло
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Стил:
Ежедневни обувки
Материал:
Памук
Украса:
Яка
Стил Ръкави:
Редовен
Дебелина на:
Тънък
брой:
1 бр.
Сезон:
Пролет-Есен
Размер:
3T.4T.5T.6T.7T
Тип Тъкани:
Сукно
Цвят:
Сини

Те също купуват с този продукт