.

.

Детски дрехи годишният цветен костюм корейски сладък летящ рамото ръкав рокля, блуза, тънък памук, коноп върховете дрехи за момичета от 2 4 6 7

Детски дрехи годишният цветен костюм корейски сладък летящ рамото ръкав рокля, блуза, тънък памук, коноп върховете дрехи за момичета от 2 4 6 7

Оценки на купувача:

BGN 13.00 -18 %
BGN 15.84
Брой продукти
В магазина

големина на табелата cm големина(cm) Должина (cm) биста*2(cm) 90(2) 43 27 100(3) 46 29 110(4) 50 31 120(5-6) 52 33 130(6-7) 54 35 Бидејќи фабрика е масовно производство, вистинската грешка може да биде 1-3cm! Ве молиме мајка, во согласност со реалните развојот на бебето, контрола табела големина изберете да се купи!
Ние ќе го испратите вашиот објект во 3 дена по вашата исплата Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи уште една недела, како и за вашата Земја Customhouse. Велика Британија | сад | Австралија | Канада |(Околу 15-25 Дена) Германија | Австрија | Швајцарија |(Околу 15-25 Дена) Франција | Италија | (Околу 25-30 Дена) Други | (Околу 25-30 Дена) Ако изберете следниве превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа. EMS,превозот датум : 5 до 13 дена DHL,превозот датум : 2 до 8 дена FEDEX,превозот датум : 2 до 8 дена ТНТ,превозот датум : 2 до 8 дена политика на Враќање :
Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена. Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат,можеби иста боја Бр. ќе имаат малку боја differentia.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Напомена :
Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.

Подробности

Дете американски размер:
2Т, 3T, 4, 5, 6, 7
Отдел Име:
Деца
Пол:
Момичета
търговска марка:
Детски дрехи Юе Дзин
Вграден сутиен:
No
Силует:
Плаж
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Украса:
Рюшами
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Стил:
Ежедневни обувки
Материал:
Памук
Вид На Модела:
С щампи
Яка:
О-Образно Деколте
Стил Ръкави:
Редовен
Приложимо пол:
Жена
Подходящ Сезон:
Лято
Цвят:
Розово-малък лист fly рамото ръкав палто, синьо-малки листа на дървото f
Материал:
Памук
Височина:
90 см, 100cm, 110см, 120 сантиметра, 130 сантиметър
подходящ за възраст:
Средни и малки деца (2-7 години)
Плосък бод 12~14 егн / 3cm:
ДА

Те също купуват с този продукт