.

.

2-14 Години На Дрехи За Момичета Нова Мода С Дълги Ръкави Дантелено Облечи Цветя Момиче Розово Децата Принцеса Вечерни Рокли, 5 Цвята

2-14 Години На Дрехи За Момичета Нова Мода С Дълги Ръкави Дантелено Облечи Цветя Момиче Розово Децата Принцеса Вечерни Рокли, 5 Цвята

Оценки на купувача:

BGN 20.00 -10 %
BGN 22.24
Брой продукти
В магазина


2-14 Години Девојки Облека Нова Мода 2016 Година Долги Ракави Чипка Облечи Девојка
Цвеќиња Розова Деца Принцеза Партија Фустани 5 Бои
Боја : Зелена,Бела,Лаванда,Розова,Жолта
Добар Квалитет
Големина : 2 T-3 T-4-6-8-10-12-14
(Погоден за 2 до 14 години девојки носење)
Големина
Должина
Биста
За Раст 2 T (90) 50cm 20*2cm 75-85 CM 3 T (100) 55cm 22*2cm 85-95 CM 4 (110) 60cm 27*2cm 95-105 CM
6 (120)
65cm
28*2cm
105-115 CM
8 (130)
70cm
29*2cm
115-125 CM 10 (140) 75см 30*2cm 125-135 CM 12 (150) 80см 31*2cm 135-145 CM 14 (160) 85cm 32*2cm 145-155 CM
1. Ние прифаќаме Alipay плаќање тука, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Ако немате alipay или зачувам сметка, ние ви препорачуваме да се регистрирате еден, така што ќе може да се купи на повеќе погодно.
1. Ние брод на светот од страна на Воздух парцела.
2. Време на испорака трае приближно :
А) Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздух mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Б) Или предмети се испраќаат од Кина користење на EMS или DHL,FEDEX , стигнат до најголемиот број на земји во рок од 3 до 7 работни дена.
В) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
D) Следење на Број ќе се обезбедува по предметот е доставен.
3. Продавачот не е одговорен за услугата транзит време. Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Имајте на ум дека транзит пати може да се разликуваат, особено за време на максималните периоди на работа.
4. Нашите предмети ќе биде нормално се испорачани во 48 часа по вашата исплата добиле.
5. Ние само брод цел потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е целосна и точна.
ПС : Ако имате било какви прашања во врска со shippment,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го фрлите вашиот проблем.
1. Врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачот 's примање на стварта.
2. Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова.

Подробности

Дете американски размер:
2T, 6, 8, 10, 12, 14, 4Т, 3T
Отдел Име:
Деца
Пол:
Момичета
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Стил:
Ежедневни обувки
Силует:
Бална Рокля
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
Твърд
Вграден сутиен:
No
Дължина ръкав(см):
Пълен
Украса:
Дантела
Материал:
Памук, дантела
търговска марка:
GCWHFL
Яка:
О-Образно Деколте
Номер На Модела:
TA0453
Отдел Име:
Деца
Пол:
Момичета

Те също купуват с този продукт