.

.

нова марка пролет есен бебе момиче дънки момичета тесни дънки сладък картун котка дънкови панталони, детски панталони, Детски дрехи 2-8 години

нова марка пролет есен бебе момиче дънки момичета тесни дънки сладък картун котка дънкови панталони, детски панталони, Детски дрехи 2-8 години

Оценки на купувача:

BGN 22.00 -8 %
BGN 23.94
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на Среќни Деца Куќа
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Големина : Сите Babys Поставува прирачник measuremen т , може да се 1-3cm отстапување постои . Возраст и висина само за референца ,ако вашето бебе е Поголем,ве молиме изберете поголема големина Боја : Actural боја ќе биде мала разлика помеѓу слика, бидејќи на светлината и светлината. Миење : со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашиот прв washin g Целосно име : Ако сте руски купувачот . Ве молиме бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме , ако не, но може да не ја прими пакет, ние нема да бидеме одговорни
Големина Информации
Големина(cm)
Половината
Должина
Предлагам Возраст
7#
42
59
2-3 T
9#
42
61
4 T
11#
44
64
5 T
13#
46
67
6 T
15#
46
70
7-8 T
Забелешка : Прирачник за мерење, постојат 1-3 см грешка
1cm=0.39 инчен
Ознака 100# Одговараат За 2-3 Години
Ознака 110# Одговараат За 4 Години
Ознака 120# Одговараат За 5 Години
Ознака 130# Одговараат За 6 Години
Ознака 140# Одговараат За 7-8 Години
Пред место цел да ни pleasle види ја нашата големина на табелата carefuly.Тоа е подобро да се остават порака до нас големина што ви треба.ако не се сигурни за големината вие исто така може да го оставите порака до нас ,ние ќе им даде предлог еднаш сме на работа.ви благодариме!
Слики Покажуваат

Подробности

Дете американски размер:
24 МИЛИОНА, 5Т, 6Т, 7Т, 8Т, 3T, 4Т
Отдел Име:
Деца
Тип Елемент:
Дънки
Вид На Монтаж:
Кльощава
Вид На Модела:
Карикатура
Пол:
Момичета
Стил:
Ежедневни обувки
търговска марка:
DFXD
Вид На Талията:
Среден
Тип На Затваряне:
Ширинка С Цип
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Измиване:
светлина
Номер На Модела:
YK005
Пол:
Малките Момичета
Сезон:
пролет-есен
is_customized:
Yes
Модел:
Характер
Материал:
Памук
пролетни Детски дънки:
момичета дънки панталони
Детски дънки за момичета:
панталони за момичета
дънки деца момичета:
дънки за момичета
Детски дънки:
дънки за момичета

Те също купуват с този продукт