.

.

Домашен варя 40cm*25cm Brouwen цедильный чанта за занаятите запарване в чантата всички зърна домашно вино цедильный чанта оризово вино може да се персонализира

Домашен варя 40cm*25cm Brouwen цедильный чанта за занаятите запарване в чантата всички зърна домашно вино цедильный чанта оризово вино може да се персонализира

Оценки на купувача:

BGN 10.00 -30 %
BGN 14.38
Брой продукти
В магазина

Дома Пијалак 40cm*25cm Brouwen Филтер Кеса За Занает Пијалак Во Торба Сите Жито Homebrew Вино Филтер Кеса Ориз Вино Може да Се Прилагоди
Принцип : Оваа специјална помош за дома пијалак и занает пијалак. Користењето на оваа торба за пакување хоп или Мелени зрна направи жолт филтер процес лесно. Оваа алатка може да повторна употреба и тоа е многу лесен и удобен за употреба
Име : филтер кеса
Спецификација : 40 *25 см ( Длабоко * Кол метар ) 120 мрежа
Голема големина Може да се прилагоди, ве молиме контактирајте. Продавачот работел како пивара продажба.
Исто така дом пивара љубовник, се надевам да се поврзеш со повеќе пивара љубовници.
И ќе се обиде најдобро да се снабдувањето со пијалак tools. Исто така, голем пивара опрема.
Од мелница за контрола на системот.
Испорака
1. Ние ќе брод на стоките во рок од 3 работни дена по потврди целосна исплата . Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.
2.Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга како несреќи, одложувања или други прашања. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Стоките ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачката)
Политика На Враќање
1.Објектите се во resalable,unworn & оригинална состојба со сите трудови,кутии и упатство за користење.
2.Никакво мешање се покажа на пакетот,кутија,производи.
3.Предмети никогаш не ги користат или се оштетени.
Доколку сите горенаведени услови се задоволни,ве молиме да ни испратите формуларот за апликација по е-пошта во рок од 7days од денот сте го добиле на објектот.Замена ќе биде испратена или ние ќе ви ги даде на наплата, како е можно поскоро.Товарни за замена или вратени предмети треба да биде на купувачот 's сметка.

Подробности

Тип:
Дуршлаги И Ситечки
документ:
CIQ, FDA, CE / EU
търговска марка:
ТИММОР
Характеристика:
Еко-Содружественный
Номер На Модела:
филтър чанта, 40 25
Вид На Метал:
Найлон
Използването на:
варя / сок / малц / филтър за пиене
клас:
качеството на храна
Материал:
Висококачествен найлон
CUSTOMERIZED:
ДА
отново се използва:
ДА
Предимство:
Заводска цена

Те също купуват с този продукт