.

.

Нова баня 68 дупки душ глава с високо налягане водосберегающий маркуч от неръждаема стомана и притежателя на дъждовна накрайник за душ комплект ZJ023

Нова баня 68 дупки душ глава с високо налягане водосберегающий маркуч от неръждаема стомана и притежателя на дъждовна накрайник за душ комплект ZJ023

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -23 %
BGN 9.14
Брой продукти
В магазина


1.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена(освен викендите и државните празници) откако вашата уплата е завршен.
2.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во клиенти расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
3.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски feesduties и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
4.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
1.Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
2.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
3. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
1.Ве молиме Љубезно ни остави Позитивен ( 5 Ѕвезда ве Молиме) ако сте задоволни со предмети, Многу ви Благодарам!!
2.Pease contacrt нас пред leaveing никакви Негативни Повратни информации или да се отвори расправа за Ali Express.
3.Ве молиме да ни даде можност на ио resove било каков проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста може да има, и ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.

Подробности

търговска марка:
Джан Джи
Surface Покритие:
Хром
Стил:
Това Е Една Корона
Материал:
ABS пластмаса
Тип:
Фиксиран Ротатабельный Тип
Номер На Модела:
68КТЦ
Форма на душ:
Кръг
Тип Инсталация:
Задържане Ръцете
Функция На Накрайник За Душ:
Водосберегающие Душ Глава
Име на продукта:
Комплект дюзи за душ с 68 дупки
Пакет:
Накрайник за душ + маркуч+държач
Стандарт На Интерфейса:
G1 / 2, диаметър=2 см
Работна температура:
1-90
функция на главата душ:
спестяване на вода 30% душекоп
Материал:
Подобрен ABS пластмаса soffione doccia
Приложимо:
Държач На Накрайник За Душ В Банята

Те също купуват с този продукт