.

.

BECOLA 16 inch Solid Brass Chrome LED rain shower head with shower arm LED161600A

BECOLA 16 inch Solid Brass Chrome LED rain shower head with shower arm LED161600A

Оценки на купувача:

BGN 296.00 -10 %
BGN 329.42
Брой продукти
В магазина


Вода притисок 0.1-0.6 mpa
Работна температура 1-70 степени
Проток на вода 100~200kg/час
Опис на производот 16 Инчен Хром Полиран Месинг Плоштадот LED Вештерка Рака
Материјал 100% месинг
Површина по Завршувањето Хром финиш
Производ Димензија 400x400 мм,G 1/2, Внатрешната Нишка
Моќта од Страна на вода го напојува (без батерии е потребно)
Пакување Памук торба + меур торба+ картонска кутија
Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Подробности

Тип:
Определен Вид Подкрепа На
търговска марка:
бекола
Тип На Управление Студена / Гореща Вода:
Единичен Двоен Контрол На Притежателя На
Функция На Накрайник За Душ:
Душ Глава С Дръжка
Surface Покритие:
Хром
Материал:
Месинг
Аксесоари:
Душ Глава
Форма на душ:
Площ
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Стил:
Това Е Една Корона
Форма:
Площ
Номер На Модела:
LED161600
Функция:
Стенен Монтаж

Те също купуват с този продукт