.

.

evil energy an 4 въртящи алуминиев фитинг 45 градуса фитинг адаптер маслен резервоар отточна тръба на шарнирна връзка маркуч фитинги край на маркуча маслен резервоар фити

evil energy an 4 въртящи алуминиев фитинг 45 градуса фитинг адаптер маслен резервоар отточна тръба на шарнирна връзка маркуч фитинги край на маркуча маслен резервоар фити

Оценки на купувача:

BGN 5.00 -36 %
BGN 7.84
Брой продукти
В магазина

метар
НА 4 Вртливата Алуминиумско Фитинг 45 Степен НА Монтирање Адаптер Масло/Гориво/Вртливата Црево Фитинзи Црево Крајот Масло Гориво за Обновливи Фитинг
* Име на производ : AN4 Вртливата Црево Крајот од 45 степени.
* Големина : AN4
AN4,AN6, AN8, AN10,AN12 не значи 4mm,6mm, 8mm, 10мм,12mm. Која одговара на внатрешниот дијаметар на цевки беа 5.59 мм,8.7 мм, 11.11 мм, 14.2 мм,17.52 mm. Затоа, при купувањето на производи, бидете сигурни да се обрне внимание на внатрешниот дијаметар на цевки.
* Производите Агол : 45 Степен
* Материјал : Алуминиум
* Боја : Црвена / Сино
* Применливи модели : Генерички модели
* Примена : се применува за автомобили со турбо измена, инсталација на масло за ладење радијатор конекции.
* Пакетот Вклучува : 1 X Црево Крајот
* Карактеристики На Производот :
Користење на висок квалитет на алуминиум производство, пластични делница запечатени да се осигура дека нема истекување на нафта и истекување. Оваа високо-перформанси верзија на случај на гасоводот зглобовите цевки зглобовите, течење-доказ и impermeable дизајн за да се осигура дека масло spills и масло истекување на несреќата не се случи за време на употреба.
Брза конекција дизајн, лесно да го инсталирате, едноставни за употреба. Користење на црвена и сина боја дизајн, не само издржлив, но стилски, персоналните за да се задоволат современите побарувачката за автомобили.

Подробности

Брой цилиндри:
4 цилиндъра
Диаметъра На Продукта:
00inch
търговска марка:
злата енергия
Широчина На Елемента:
8cm
Името На Модела:
CS00001D45
Височина На Продукта:
7cm
специални характеристики:
00
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Вид На Материала:
Алуминий
Преместване:
00
Дължина На Продукта:
11cm
Тип Елемент:
Подаване И Обработка На Гориво
Година:
ВСИЧКИ
Тегло На Продукта:
0.33kg
Цвят:
Червено и синьо
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Материал:
Алуминий
Пакетът Включва:
1 * маслен фитинг
Описание на обекта:
Развъртане An4 Пряко
Позиция№.:
CS00001D0
Размер:
AN4
степента на:
45 градуса
Фитнес:
Универсален

Те също купуват с този продукт