.

.

Мъжки 8an 8 an Flare to резба м10х1. 5(мм) метричен прав фитинг AD41026N

Мъжки 8an 8 an Flare to резба м10х1. 5(мм) метричен прав фитинг AD41026N

Оценки на купувача:

BGN 7.98
Брой продукти
В магазина


Машки 8 AN 8 На Гилберт да M10x1.5(mm) Метрички директно фитинг AD41026 N
Произведени со користење алуминиумски легури кои ги исполнуваат или надминуваат минималните барања за црево фитинзи. Секоја компонента е прецизност-машински за точната tolerances за непроблематична перформанси.
ЕДНА големина : 8 AN да M10*1.5 mm
Боја : црна;сина
Материјал : Алуминиум
Примена : универзална
Ве молиме слободно контактирајте со нас кога постои комбинација цел и би сакал да брод од експрес до врата,ние може да се прилагоди цена за вас пред исплата,благодарам многу.

Подробности

търговска марка:
ELPDLRACINGSPORT
Тип Елемент:
Подаване И Обработка На Гориво
Материал:
Алуминиева сплав
Цвят:
черен;син
Размер на АН:
8AN към M10*1.5 mm
Приложение:
Универсален

Те също купуват с този продукт