.

.

evil energy AN 6 Фитинговый край на маркуча алуминий 180 градуса завъртане фитинг адаптер край на маркуча масло гориво за многократна употреба фитинг маслен радиатор

evil energy AN 6 Фитинговый край на маркуча алуминий 180 градуса завъртане фитинг адаптер край на маркуча масло гориво за многократна употреба фитинг маслен радиатор

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -32 %
BGN 10.26
Брой продукти
В магазина

метар
НА 6 Црево Фитинг Крајот Алуминиум 180 Степен Зглобот На Монтирање Адаптер Црево Крајот Масло Гориво за Обновливи Фитинг Масло Кулер Црево Фитинг
1.Име на производ : AN6 Вртливата Црево Крајот 180 Степен
2.Големина : AN6
AN4,AN6, AN8, AN10,AN12 не значи 4mm,6mm, 8mm, 10мм,12mm. Која одговара на внатрешниот дијаметар на цевки беа 5.59 мм,8.7 мм, 11.11 мм, 14.2 мм,17.52 mm. Затоа, при купувањето на производи, бидете сигурни да се обрне внимание на внатрешниот дијаметар на цевки.
3.Производи Агол : 180 Степен
4.Материјал : Алуминиум
5.Боја : Црвена / Сино
6.Применливи модели : Генерички модели
7.Примена : важат за возила со турбо измена, инсталација на масло за ладење радијатор конекции.
8.Пакетот Вклучува : 1 X Црево Крајот
9.Карактеристики На Производот :
Користење на висок квалитет на алуминиум производство, пластични делница запечатени да се осигура дека нема истекување на нафта и истекување. Оваа високо-перформанси верзија на случај на гасоводот зглобовите цевки зглобовите, течење-доказ и impermeable дизајн за да се осигура дека масло spills и масло истекување на несреќата не се случи за време на употреба.
Брза конекција дизајн, лесно да го инсталирате, едноставни за употреба. Користење на црвена и сина боја дизајн, не само издржлив, но стилски, персоналните за да се задоволат современите побарувачката за автомобили.

Подробности

Брой цилиндри:
4 цилиндъра
Диаметъра На Продукта:
00inch
търговска марка:
злата енергия
Името На Модела:
CS00002D180
Широчина На Елемента:
8cm
Тегло На Продукта:
0.12kg
Височина На Продукта:
7cm
специални характеристики:
00
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Вид На Материала:
Алуминий
Преместване:
00
Тип Елемент:
Подаване И Обработка На Гориво
Година:
ВСИЧКИ
Дължина На Продукта:
14cm
Цвят:
Червено и синьо
is_customized:
Yes
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Материал:
Алуминий
Пакетът Включва:
1 * маслен фитинг
Описание на обекта:
Край на маркуча прическата.те An6
Позиция№.:
CS00002D180
Размер:
AN6
степента на:
180 градуса
Фитнес:
Универсален

Те също купуват с този продукт