.

.

AN -6 6an AN6 Roll over Vent Valve Tank Mounted Black AD70001

AN -6 6an AN6 Roll over Vent Valve Tank Mounted Black AD70001

Оценки на купувача:

BGN 25.58
Брой продукти
В магазина


НА -6 6 AN AN6 се Тркалаат во текот на Пропустливи Вентил Резервоарот Монтирани Црна AD70001
Произведени со користење алуминиумски легури кои ги исполнуваат или надминуваат минималните барања за црево фитинзи. Секоја компонента е прецизност-машински за точната tolerances за непроблематична перформанси.
ЕДНА големина : AN6
Боја : црна
Материјал : Алуминиум
Примена : универзална
Ве молиме слободно контактирајте со нас кога постои комбинација цел и би сакал да брод од експрес до врата,ние може да се прилагоди цена за вас пред исплата,благодарам многу.

Подробности

търговска марка:
ELPDLRACINGSPORT
Тип Елемент:
Подаване И Обработка На Гориво
Материал:
Алуминиева сплав
Цвят:
Черен
Размер на АН:
АН6
Приложение:
Универсален

Те също купуват с този продукт