.

.

Болт банджо M14 x 1.25 алуминиев Болт банджо адаптер на спирачното шублер 63006

Болт банджо M14 x 1.25 алуминиев Болт банджо адаптер на спирачното шублер 63006

Оценки на купувача:

BGN 8.24
Брой продукти
В магазина


Banjo Гром М14 x 1.25 Алуминиум Banjo Гром Кочница caliper Адаптер 63006
Произведени со користење алуминиумски легури кои ги исполнуваат или надминуваат минималните барања за црево фитинзи. Секоја компонента е прецизност-машински за точната tolerances за непроблематична перформанси.
ЕДНА големина : М14 x 1.25
Боја : сина/црна
Материјал : Алуминиум
Примена : универзална
Ве молиме слободно контактирајте со нас кога постои комбинација цел и би сакал да брод од експрес до врата,ние може да се прилагоди цена за вас пред исплата,благодарам многу.

Подробности

Цвят:
Сини
Името На Модела:
AD63006
Тегло На Продукта:
0.01kg
Година:
Универсален
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
търговска марка:
ELPDLRACINGSPORT
Вид На Материала:
Алуминиева сплав
Тип Елемент:
Подаване И Обработка На Гориво
специални характеристики:
връзка
Преместване:
Няма
Брой цилиндри:
Няма
Материал:
Алуминиева сплав
Цвят:
Син / Черен
Размер на АН:
M14x 1.25
Приложение:
Универсален

Те също купуват с този продукт