.

.

Мъжки 12an 12 Възпламенен до M22x1. 5(mm) метрическому прав штуцеру AD41050N

Мъжки 12an 12 Възпламенен до M22x1. 5(mm) метрическому прав штуцеру AD41050N

Оценки на купувача:

BGN 9.58
Брой продукти
В магазина


Машки 12 AN 12 На Гилберт да M22x1.5(mm) Метрички директно фитинг AD41050 N
Произведени со користење алуминиумски легури кои ги исполнуваат или надминуваат минималните барања за црево фитинзи. Секоја компонента е прецизност-машински за точната tolerances за непроблематична перформанси.
ЕДНА големина : 12 AN да M22*1.5 mm
Боја : црна;СИНА
Материјал : Алуминиум
Примена : универзална
Ве молиме слободно контактирајте со нас кога постои комбинација цел и би сакал да брод од експрес до врата,ние може да се прилагоди цена за вас пред исплата,благодарам многу.

Подробности

търговска марка:
ELPDLRACINGSPORT
Тип Елемент:
Подаване И Обработка На Гориво
Материал:
Алуминиева сплав
Цвят:
черен;син
Размер на АН:
12AN до M22*1.5 mm
Приложение:
Универсален

Те също купуват с този продукт