.

.

SAT1204 air car paint sprayer пневматичен краскораспылитель високо налягане с двоен накрайник авто краскораспылитель

SAT1204 air car paint sprayer пневматичен краскораспылитель високо налягане с двоен накрайник авто краскораспылитель

Оценки на купувача:

BGN 302.40
Брой продукти
В магазина


ЈП во спреј бои, сина боја ние треба да се намали отпадот за време на мешање и да се намали отпадот на работна сила во сликарството процес,да inprove ефикасноста на работата.Значи,ние бараме,ние со нетрпение очекуваме да.
Млазницата : 0.8,1.0,1.3,1.5,1.8,2.0,2.5,3.0,
Aireressure : 3-5bar
Воздухот потрошувачка : 155-345 L/Мин
Fluld излез : 360-610 Ml/Мин
Спреј ширина;105-430mm
Примени ззп : 03p(30мм),15p(150mm)
Воздух црева : PU5*8 Боја црево : 4*6
Тежина : 650 800 Mass/G
Монтиран уред:Рачна работа.за да бидат опремени со корозија-отпорни stainiess челик серија пневматски двојно дијафрагмата пумпа Ако ви треба млазници големина 3.0 mm, ве Молиме контактирајте со мене.
Производ слики :
За Нас
Ние сме млади продавница,но мора години на Б2Б искуство.Ние веруваме дека нашите производи и услуги ќе ги задоволи вас. Вашата доверба е нашата најголема моќ и многу е важно за нас.Ние ќе ви послужи со подобри производи,цени и услуга!
Превозот
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ве молиме оставете ги вашите точна адреса,поштенски код,телефонски број и така натаму. PS : поштенски код е многу improtant,или не можеме да брод.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Забелешка
Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Бразил : CPF или CNJP е потребен кога ќе го поставите цел,така што за да се минимизира логистички проблем.
Повратни информации
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.
Ако примате налог и тоа е во добра состојба,ние ќе бидеме благодарни ќе ни остави 5 ѕвезда Позитивни Повратни информации за трансакцијата.

Подробности

Номер На Модела:
SAT1204
Тип:
пистолет за високо налягане
is_customized:
Yes
Приложение:
Пистолет-Спрей Боя
търговска марка:
clounds
Диаметър На Дюзата:
1,3 мм
Вид Хранене:
пневматичен
Тип На:
Налягане
Размер на дюза:
1,0 мм, 1.2 мм, 1.5 мм
Направи си Сам пособия:
Боя И Тапицерия

Те също купуват с този продукт