.

.

Прахосмукачка вентилатор за въздух за висока ефективност и нови електрически 600W управляван ръка вихър / събиране на прах 2 в 1

Прахосмукачка вентилатор за въздух за висока ефективност и нови електрически 600W управляван ръка вихър / събиране на прах 2 в 1

Оценки на купувача:

BGN 120.80
Брой продукти
В магазина


Номинална Напон : 220240 V/110 V
Номинална Freguency : 50/60 HZ
Materical : Најлон
Vailable Spped шест или Бескрајно прилагодливи-брзина
Стави Моќност : 600 W
Циркулацијата На Воздух Го Оценувате : 2.5 M3/s
Не-Брзината на Вчитување : 0-16000r/мин Боја кутија за Пакување Големина/Количина : 54x31.5x37cm/6pcs Н W/G. W : 15/16kg Количина/20ft : 2650pcs
Зошто да го одберете нас?
1.Многу години искуство во областа.
2.Повеќето стабилни перформанси.
3.Најдобар квалитет на услуга.
Ни веруваат! Ние сакаме да бидеме твоите најдобри cooperator!
Нашата ФАБРИКА
Besty компанијата се наоѓа во yongkang град Жеџијанг provice. Yongakang е симбол за хардвер. Ние сме професионални за производство на моќ tools . Како чекан вежба , агол мелница , компресор влијание вежба и така натаму, ако било каков интерес добредојдовте да контактирате со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања .
Нашиот Пазар
Нашите производи се главно извезуваат во Југоисточна Азија, на Блискиот Исток, во Европа .Америка и во други земји, не само што е квалитет, но, исто така, цената има силна предност на меѓународниот пазар.
Предупредување
1.Чувајте ги чисти на работа област.
2. Не користите алатките, на дожд, прекумерна влажност, или каде што не е запаливи течности и гасови.
3. Се држи подалеку од топлина, масло и остри предмети, жица треба да се замени, кога е оштетена.
4. Алатки треба да се стави во суво место кога не го користите.
5. Не повеќе го користите, не користете мала моќ tools да се направи големи оптоварување на работа, или ќе се прекине.
6. Не користите оваа алатка да работат надвор од нивната функција.
7. Мора да се носат комбинезони и да носи заштитни очила при работа.
8. Кога не се користи, ќе мора да се исклучите жица.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1 : Може да имаме примероци за тестирање?
A : Да, ние може да си дозволи еден или два примероци за тестирање на прв, но клиенти
треба да се плати за нив, и ние ќе го плати примероци такси назад откако ќе
закажете во иднина.
Q2 : Дали у имаат MOQ ограничен?
A : Да, нашиот MOQ е 500pcs. Но, ако у не се направи нашиот бренд, 100pcs е во ред.

Подробности

Номинална мощност:
600 W
търговска марка:
CTWIN
Номер На Модела:
CTWIN-099
is_customized:
Yes
Номинално Напрежение:
220 / 240V/110В
Приложение:
Вентилатор За Въздух
Налягане:
Високо Налягане
Източник На Захранване:
Електрически Вентилатор
Тип:
Смукателния вентилатор
Място на произход на стоките:
Zhejiang Провинция.Континентален Китай
Честота:
50 Hz-60 Hz
Скорост без товар:
0-16000р / мин
Скорост На Циркулация На Въздуха:
2. 5M3/s
материал:
Найлон (Nilon Vailable Spped six)

Те също купуват с този продукт