.

.

Aliexpress търговия на Едро с високо качество SL-001 PC ESD йонизатор, вентилатор ESD ионизирующие вентилатор за въздух за печат на електронни технологии за растителна

Aliexpress търговия на Едро с високо качество SL-001 PC ESD йонизатор, вентилатор ESD ионизирующие вентилатор за въздух за печат на електронни технологии за растителна

Оценки на купувача:

BGN 80.00
Брой продукти
В магазина

трговија на големо со Висок квалитет SL-001 PC ESD ionizer фан ESD Јонизирачко Воздухот Компресори за Печатење на Електронски Технологија Фабрика
Опис На Јонизирачко Воздушен Компресор, е најнов дизајн на Aidacom Технологија јонизирачко уред. Со своите нови функции од струен удар заштита и јонска рамнотежа прилагодувач, тоа го прави побезбедно и полесно за статичка елиминација. Подобрување на дизајнот на отстранлив пластични маска, исто така, го олеснува одржувањето на работа.
Карактеристики :
Мала, мала тежина и пренослив
Брзо го неутрализира статични трошоци
Променлива брзина на вентилатор, со широк спектар на проток на воздух
По природа избалансирани ion излез
Јонизација индикатор светилка
Електричен шок заштита
Јонска Рамнотежа прилагодувач
Спецификација : Напојување DC24 V Тековната Потрошувачка 0.12-0.5 м/М Воздухот Брзина 45 CFM-110 CFM Проток на Воздух Chaacteristics 30cm*30cm Област Покривање на Оперативниот Температура 32 F-122 F Тело Материјал од Нерѓосувачки Челик Површина Заврши боени Надворешниот Големина L 200mm*W 125mm* H 260mm Јонска Рамнотежа(Форумот Напон) 0 V+/- 10 V
Превозот :
1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле. како и обично, превозот времето е околу 20-25 бизнис дена, Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување ,се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како DHL,Fed Ex.Но ние не си дозволат поштенски преку има компании,па можете да ја платите за доплата ,ви благодариме за вашиот вид разбирање!
3.Ако вашата вкупна цена е повеќе $330.00, ние ќе брод од нив од Експрес ,не треба да плаќаат дополнителна такса .
Покрај тоа, вашата цел не е повеќе $330.00,но сакате да ги добиваат побрзо, ок,нема проблем, ние се уште може да брод од нив се Изразат , но треба плаќаат екстра за изразуваат трошоците.

Подробности

Цвят:
AC220V, AC110V
Тип Штепсельной Вилици:
САЩ, ЕС, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ, AU
Тип:
Центробежен Вентилатор
търговска марка:
FEITA
Източник На Захранване:
AC
Мощност:
Under 500W
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
Вентилатор йонизация на въздуха PK SL-001
Приложение:
Вентилатор За Въздух
Налягане:
Високо Налягане
Номинално Напрежение:
220V
Номинална мощност:
60 W

Те също купуват с този продукт