.

.

ROCCER RSI575W / 2/S MSR575 Gold SA / 2 DE HTI575W/D5 / 75 HMI 575 лампа с нажежаема жичка за главоболие, движещи се светлини металлогалогенная лампа освобождаване от отговорност stage light

ROCCER RSI575W / 2/S MSR575 Gold SA / 2 DE HTI575W/D5 / 75 HMI 575 лампа с нажежаема жичка за главоболие, движещи се светлини металлогалогенная лампа освобождаване от отговорност stage light

Оценки на купувача:

BGN 168.00
Брой продукти
В магазина


Од 2015 година, Речиси сите материјали на ROCCER светилки се увезени од Оригинални е добавувачи .
Висока Осветленост и Долг ЖИВОТ Време !
Многу подобро од другите брендови , можете да им верувате !
Било светилки изгорени , вие би можеле да ме најдат, преку [email protected] во секое време . Ние ги доставуваме по продажба на услуги!
Yes
Напомена : Во 2015 година , Сите електроди кои се увезени од Јапонија .
Бидете сигурни дека на светлината и животот часа !
Многу подобро отколку пред и други , можете да им верувате !
Технички Параметар на HMI575 : Цел Кодот
Светлина
Центар
Лак
Се тегнат
Вкупно
Се тегнат
Живот
Часа
Боја
Температура
Прозрачна
Флукс База УПН Metal Halide-Двојно заврши светилка RSI300 W
70 6 116 750 5800 22000 Sfc10-4 RSI300 W/С 35 5.5 93 750 6000 22000 Sfc10-4 RSI575 W 115 7 136 750 6000 45000 Sfc10-4 RSI575 W/2 115 7 136 750 7200 45000 Sfc10-4 RSI575 W/2/С 35 5 93 750 7200 43000 Sfc10-4 RSI1200 W/С 115 7 136 750 6000 110000 Sfc10-4 RSI1200 W/2/С 115 7 136 750 7200 110000 Sfc10-4 RSI1200 W 180 10 220 750 6000 95000 Sfc15.5 RSI1500 W/С 115 7 136
750 5600 135000 Sfc10-4 RSI2500 W 290 355 500 6000 240000 Sfa21 RSI2500 W/С 210 150 500 6000 240000 Sfa21 RSA2500 W 25 364 2000 5600 250000 P-Sfc RSI4000 W 340 405 300 6000
360000
Слика на HTI575 W/D5 :
Баласт :
Сертификат за HTI575 W/D5 :
Нашата фабрика ќе се одморат во Февруари 8 та, како и за Кинеската нова година Празник, Ние ќе се вратам на работа во Февруари 23th.Жал ми е за донесување толку многу непријатности

Подробности

Мощност:
575w
СКРИ:
Металхалогенни Лампи
търговска марка:
RCCER
Ъгъл На Гредата (°):
/
Средният живот (ч):
750
Характеристики:
/
Гаранция:
90 дни
Светлинен Поток:
43000
Индекс на цветовете (CRI):
25
Напрежение:
85-265V
Приложение:
Професионален
документ:
CE, RoHS
Цветна Температура(K):
7200
Цветна Температура:
>7000K
Номер На Модела:
HMI 575/2/S
Основен Материал:
Месинг

Те също купуват с този продукт