.

.

TF03 голям екран Кулонометр 100V 350A оловно-кисели литиева батерия капацитет тестер на напрежение в ток дисплей брояч на кулон за АВТОБУСА

TF03 голям екран Кулонометр 100V 350A оловно-кисели литиева батерия капацитет тестер на напрежение в ток дисплей брояч на кулон за АВТОБУСА

Оценки на купувача:

BGN 99.00 -10 %
BGN 110.37
Брой продукти
В магазина


Имајте на ум : There is no печатени копчето и на англиски јазик логото на вистински производ .
Пакет содржи : 1* TF03 B 100 V 350 A Coulomb Метар 1*2м Оклопна линија

Ние прифаќаме alipay(ЗАЧУВАМ), тоа за поддршка Кредитна Картичка, Western Union, TT итн. Друг метод на плаќање ве молиме контактирајте со нас. Сите предмети ќе брод со следење на број. Времето за испорака зависи од превозникот. За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, комуникација е најдобар начин да се реши проблемот. 3 месец гарантира размена.Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна. 1 Година гаранција за не-намерно оштетување на неисправни предмети. Ве молиме да ни кажете што дефектот е и вашата цел број, ако барањето размена или гаранцијата. Ние го цениме за вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Не НСД лево е подобро од 1-4 ѕвезди за нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни/Неутрален повратни информации или отворен спор. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ви благодариме.

Подробности

Тип:
Тестер За Акумулаторни Батерии На Превозното Средство
търговска марка:
айлави
Направи си Сам пособия:
Електрически
Номер На Модела:
TF03

Те също купуват с този продукт