.

.

6 Way Circuit Standard ATO Blade Fuse Box DC 12V/24V Car Fuse Block Holder with 6pcs 3A-30A Fuses

6 Way Circuit Standard ATO Blade Fuse Box DC 12V/24V Car Fuse Block Holder with 6pcs 3A-30A Fuses

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -44 %
BGN 10.69
Брой продукти
В магазина


BI0002189
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : пластични+метал
Боја : како на сликата покажува
Напон : до 30 V DC
6.3 mm осигурач носителот
Димензии : прибл. 115 x 53 x 42 mm / 4.52" x 2.08" x 1.65" (Dxšxv)
Монтажа дупка со дијаметар : прибл. 5 mm / 0.19"
Две дупки за Монтажа дијаметар : прибл. 107mm / 4.21"
6 Осигурувачи ( 3А / 5 A / 10 A / 15 A / 20 A / 30 A)
Карактеристики :
Висок квалитет на 6 начин fuse кутија
Кабел за конекција преку страна, обложено 6.3 mm (стандард) сечилото терминали
Може да бидат обезбедени преку 2 пред моделирани дупки
Јасно, вибрации отпорни, брзо се вклопуваат маска
Здрав и стабилна конструкција
Пакет се вклучени :
1pc x 6 начин сечилото fuse кутија носителот
6pcs x осигурувачи (Дозволува тековната 3А / 5 A / 10 A / 15 A / 20 A / 30 A )
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.

Подробности

търговска марка:
Майитр
Номер На Модела:
блок предпазители остриета
Използването на:
Кола
Чупене На Способността На:
Друго
Стандарти За Сигурност:
Друго
Основни Материали:
пластмаса+метал

Те също купуват с този продукт