.

.

30pcs 3~40A Small Size Auto fuse, 3pcs for each specification, The fuse Insurance insert Светлини Fuse with box and clip

30pcs 3~40A Small Size Auto fuse, 3pcs for each specification, The fuse Insurance insert Светлини Fuse with box and clip

Оценки на купувача:

BGN 9.39
Брой продукти
В магазина


3*3А
3*4А -
3*5 A
3 *7.5 А
3*10 A
3*20 A
3*25 A
3*30 A
3*35 A
3*40 A
ВКУПНО : 30 PCS
Квалитетот е сигурен
Ве молиме бидете сигурни да се купи
Опис на производот
1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, некои модели се повеќе, компанијата ќе ви обезбеди квалитетни услуги.
2 : нарачате, ве молиме да обрнете што е можно поскоро, така don 't одложување на вашите време на испорака.
3 : кога ќе ја прими стоката, доколку се најде, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде прв пат.
4 : електронски компоненти производи технологија содржина висока, кога електрични грешка сте, ве молиме внимателно да се провери коло и компонента неуспех, ние продаваме нашите производи, ако проблеми со квалитетот, на безусловна врати, товарни плаќа половина.
5 : China 's превозот default коса пост express, потребата за побрзо може да изберете и други Курир.
Поштенски транспорт брзина е најмал
Ако добивањето краен рок брзо да
Ве молиме оставете порака за нас, за продолжување на работното време на стоки за вас
Не треба да се достави спорови
Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .
UPS-от,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.
Време На Испорака
UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 5-7 работни денови кои зависат од вашата земја.
Кина Пост Воздух Пошта обично трае 10-30 работни дена во вашата земја.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.
Се Враќа&Гаранција
1.7 дена пари назад / 2 недели размена
2.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.
3.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу
4.Секој врати треба да бидат засновани на докази.
5.Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит
За chromatism
Она што се гледа на сликата е апсолутно она што се, но поради светло,Камера Ефекти,резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид надвладее,фотографии само за referece.

Подробности

Чупене На Способността На:
Висок
Стандарти За Сигурност:
IEC
Използването на:
Кола
Номер На Модела:
3~40А

Те също купуват с този продукт