.

.

R015 Керамичен предпазител 500V6A 20 бр / кор. 100 бр. / лот Безплатна доставка

R015 Керамичен предпазител 500V6A 20 бр / кор. 100 бр. / лот Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 23.00 -6 %
BGN 24.48
Брой продукти
В магазина


R015 Керамички Осигурач 500 V6 A 20pcs/кутија 5box/многу Бесплатен превозот
Внимание : ако сте место со цел ,pls discribe на бараните параметри
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на плаќање по завршена примена.
2. Објектите се бесплатни, се испраќаат по пошта, преземање на 20-45days. Ако ви треба брзо брод, ве молиме, изберете ПРОЗОРЦИ/Fedex/DHL до вашиот preferrence. Ако не можете да изберете вашата земја, ве Молиме контактирајте со нас за да ја прилагодите количината.
3. Гарантниот Рок е на 1 Година за оваа точка .
4. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
5. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот PO#.
6. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
7. Ние само се испраќаат до цел Адреса. Ве молиме потврдете го на адреса и Име и презиме( задолжително што мора да ако испорака до Русија). Ако адреса не е точно, или потврда не е дома за долго време, објектите ќе биде испратена назад или да ги уништи на локално ниво, ние не сме одговорни за било каква наплата или замена.
8.Ако не се примени предмети во рамките на 30days. по испорака, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе следи детално за вас.

Подробности

Чупене На Способността На:
Висок
Използването на:
Високо Напрежение
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
500В

Те също купуват с този продукт