.

.

5 бр. оригинален Joyetech Ego AIO навити мундщука на електронната цигара подмяна на устойчиви на висока температура накрайника за Ego AIO комплект

5 бр. оригинален Joyetech Ego AIO навити мундщука на електронната цигара подмяна на устойчиви на висока температура накрайника за Ego AIO комплект

Оценки на купувача:

BGN 8.96
Брой продукти
В магазина


100% авторски Joyetech ЕГО AIO Спирала Отворот за Замена на Висока Топлина-отпорни Отворот за его AIO комплет 100% авторски Joyetech ЕГО AIO Спирала Отворот за Замена на Висока Топлина-отпорни Отворот за его AIO полнење, МОЖЕТЕ да изберете Црна, Сива, Чиста, Бела Perimeters и Карактеристики 1 Пакет : 5 парчиња во Боја : Црна, Сива, Чиста, Бела Пакет Содржина 1 x 5pcs Joyetech Спирала Отворот за его AIO Операција Водич за тоа Како да го замени отворот? Кога ќе треба да го замени отворот, вие само може да се отстрани стариот и завртки на нова. Цел Совети за Тоа е за Joyetech его AIO.

Подробности

Номер На Модела:
Навити На Мундщука
Материал:
Пластмаса
Тип Елемент:
капково съвет
Съвместим Модел:
Joyetech eGo AIO Kit
търговска марка:
JOYETECH
От:
JOYETECH
Тип:
Преносимото Навити На Мундщука
Цвят:
Черно, Сиво, Чисто Бяло
Опаковка:
5 броя
Нето тегло:
6g

Те също купуват с този продукт