.

.

20 см е-поставка за дисплея с въртящ се държач влакчета с батерии и адаптер за променлив ток

20 см е-поставка за дисплея с въртящ се държач влакчета с батерии и адаптер за променлив ток

Оценки на купувача:

BGN 40.00 -7 %
BGN 43.18
Брой продукти
В магазина


Детали :
1. Материјал : ABS; Боја : Бела основа,Огледало површина
Ps : Црна база исто така да бидат достапни.Ако сакате црна еден,pls да ни оставите порака, кога ги купите,Или белата еден ќе бидат испратени.Ви благодариме!
2. Големина : Кол. : 20cm(Врвот стојат)/15.9 cm(на Долниот база) * H : 57cm(вклучува фах)
3. ОПТОВАРУВАЊЕ ТЕЖИНА 0-1 KG
4.Напојува : батерија : R20/D/1.5 V или приклучокот(САД,ЕУ или АУ), како да бара во вашата земја.
5.Funcition : 360 степени ротацијата на површината.
Пакетот вклучува :
1 x Ротирање на Екранот Стојат (содржи AC адаптер,не го вклучуваат прикажувањето на објектот : Камера)
Функција :
*Две тип брзина може да се прилагоди : Висока брзина 6-8rpm;Бавна брзина 3-4rpm
( Забелешка : Жолта предмети е масла,може да се направи објектот ротира подобро.)
*Огледало фах направи екранот база на повеќе високо-одделение & исклучителна, повеќе истакнати се прикаже на производи,привлекување на еден вид,Идеален за прикажување лаптоп,авто модел итн Потешки предмети
*Четири челик топката имајќи ротираат повеќе stablely
Слики Прикажани :
можеби како што се :
Бесплатен превозот 2pieces/многу Dameter 200mm моторните батеријата операција ротирачки дисплеј стои база US$ 43.99 /многу
2 парчиња / многу
Бесплатен Превозот бела батеријата напојува ротирачки дисплеј плочата се залагаме за Накит Кристал со 7 LEDs US$ 40.90 /set
Промет на големо со Бесплатен Превозот 7 шарени супер осветленост led диоди ротари екранот стојат плочата со mp3 FM радио 2 G SD картичка US$ 40.90 /set
Промет на големо со Бесплатен превозот Круг LED Светло се Залагаме за Кристално / Стакло Уметност и Медузи - Ротира - Четири Бои US$ 42.99 /многу
3 парчиња / многу
Бесплатен превозот 2 парчиња/многу 360 степени Ротари Екранот Стојат Со Анти-Лизгање Sress US$ 43.99 /многу
2 парчиња / многу
Бесплатен превозот 3pcs/многу Бела ротирање на екранот стојат база со 200mm Кол Напојува со СТРУЈА батеријата или AC US$ 61.99 /многу
3 парчиња / многу
Бесплатен Превозот led дисплеј се залага за изложби 4pcs/многу со 360 степени Огледало врвот стојат ротирате US$ 61.99 /многу
4 парчиња / многу
Промет на големо со бесплатен превозот led база светла за вазни со 7 супер осветленост Led диоди US$ 39.

Подробности

is_customized:
Yes
Номер На Модела:
JZM-306
силата на:
1XR20/D / 1.5 V или с щепсел
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
горният диаметър на багажник:
200мм
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт