.

.

безплатна доставка Fanzhuan новата мъжка мода за мъже casual 2017 самоличността на тънки печатни шорти корейски панталони лято 718122 дизайн

безплатна доставка Fanzhuan новата мъжка мода за мъже casual 2017 самоличността на тънки печатни шорти корейски панталони лято 718122 дизайн

Оценки на купувача:

BGN 39.00 -40 %
BGN 65.44
Брой продукти
В магазина


Ако имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испратите порака,pls кажете ни ја вашата висина,тежина,дозволете ни да проверите најдобро одговара големина за вас,ви благодариме. Начин На Плаќање
Прифаќаме само alipay. Превозот
Ние сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и стандард за испорака (за други земјата на купувачите) .
Обично, вашиот парцела може да 20-60 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна стандард на превозот. Во ретки случаи, тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или за време на празници.
Ние брод од понеделник до петок, со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-пошта ПРЕД да плаќаат ако сакате да го промените превозот адреса.
Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци,како што се DHL,UPS-от,ТНТ,EMS,Fed Ex ОДНОСНО.Тоа треба 5-10days или повеќе на вашите таму.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Руските купувачи pls забелешка :
1.Поради Русија Политика,купувачот треба полно име да го потпише пакет,па pls пополни вашето полно име и детали адреса на англиски јазик.
2. стандард на превозот И e Packet само им овозможи на тежина на пакет помала од 2.0 kg.
Ако тежина над 2.0 kg,ние ќе tare нив на неколку пакети. Ви благодариме. Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објект или погрешен објект,pls контактирајте со нас побрзо,ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа,нудиме наплата или размена.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.
Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме да ја напуштат повратни информации.Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Подробности

Размер:
29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38
Пол:
Мъже
Тип Елемент:
Къси панталони
Тип На Затваряне:
Ширинка С Цип
Стил:
Ежедневни обувки
Вид На Талията:
Среден
Дължина:
Shorts
Стил Панталони:
Редовен
Вид На Модела:
С щампи
Вид На Монтаж:
Редовен
Материал:
Polyester

Те също купуват с този продукт