.

.

Максим пистолет 13 * 4.5*7 см пясък таблицата модел на военен модел статични обемни компоненти моделиране пластмасови играчки 2 бр. / компл. Безплатна доставка

Максим пистолет 13 * 4.5*7 см пясък таблицата модел на военен модел статични обемни компоненти моделиране пластмасови играчки 2 бр. / компл. Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 5.00 -11 %
BGN 5.60
Брой продукти
В магазина


Максим пиштол 13*4.5*7cm Песок табела модел Воена Модел Статични најголемиот Дел Компоненти Симулација на Пластични Играчки 2 парчиња/set Бесплатен Превозот
Информација за производот : [име на Производ] Максим две тешки машина пиштол симулација модел [Производ] по тежина од околу 18g [Size] 13 cm долги, 7 см широк и 4.5 cm [Боја] Војска Зелена [Форма] најголемиот Дел од Пакување [Материјал] Пластика
Превозот : Fedex и Кина аеродром 1. Стоките ќе бидат испорачани само по приемот на вашата исплата 2. Стоката се бесплатен превозот преку "ФЕДЕКС". 3. Ако цел е одеднаш недостапен, ние ќе контакт со вас во рок од 24 часа, ве молиме контактирајте со нас однапред ако сакате да ја други превозот начини. 4. Следење на број ќе биде следење по испорачување. 5. Купувачите ќе биде одговорен за данок или должност обвинет од страна на својата земја. 6. ние сме испорака на стоки во рок од 3 дена и Fd Ex ќе се достигне во дестинација околу 3-6 работни дена. 7. Стоката се бесплатен превозот од кина аеродром 8. Ние сме испорака на стоки во рок од 3 дена и кина аеродромот ќе се достигне во дестинација околу 15-30 работен ден Политика на Враќање 1. Ние обезбедуваме 30 дена гаранција за овие предмети, Но ние нема да прифати враќање на предмети за човекот-направена штета од по употреба. 2. Ве молиме контактирајте со нас со слика во рок од 3 дена откако ќе прими предмети ако имате било каква штета. 3. Ќе обработиме вашиот известување во рамките на 2days по примање на пораката. Наплата се врши само ако го замени се недостапни. Но, за трошоците за превозот на врати стоката, купувачите ќе биде одговорен тоа Топло Информации : 1. Ако сте заинтересирани за нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, 100% загарантирано како што е опишано 2. Ако тие имаат било quesitons ве молиме контактирајте со нас преку E-mail или користејќи Трговија Менаџер, AKUBI секогаш се тука. 3. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти самите 4.

Подробности

Предупреждение:
Не е подходящ за деца под три години
Възрастова Група:
> 3 години
търговска марка:
ЛАФОРСЕКАРА
дистанционно управление:
No
Състояние:
Стоки На Склад
Вид Версия:
Първо Издание
Степента На Завършване:
Готова Продукция
Размери:
13 * 4.5*7 см
Тип Кукли:
Модел
Според Източника Анимация:
Китай
Търговска Атрибут:
Аксесоари
Пол:
Унисекс
Материал:
Пластмаса
Тип Елемент:
Модел
Номер На Серия Mfg:
Модел
Солдатские Аксесоари:
Солдатские части и компоненти
Номер На Модела:
18 гр
Тема:
Военни
Размер:
13*4.5*7cm

Те също купуват с този продукт