.

.

Торта инструменти на великден бъни кроличье ухото пеперуда лук силиконови форми на украса сватбена торта, украса Gumpaste фондан инструмент мухъл

Торта инструменти на великден бъни кроличье ухото пеперуда лук силиконови форми на украса сватбена торта, украса Gumpaste фондан инструмент мухъл

Оценки на купувача:

BGN 5.00 -2 %
BGN 5.12
Брой продукти
В магазина


одличен квалитет
Извезени Квалитет
Ако ви е потребна било каква помош во врска со оваа точка ве молиме пратете ни порака и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
Прочитајте "Опис на Производот" внимателно, особено Големината . Руските купувачи ве молиме оставете ги вашите име и презиме incase на пакет на косата. Трговија на големо наредби уживаат голем попуст, pls се чувствуваат слободни да ја пораката нас.
Секој купувач може да остави порака за да додадете купувачот за заштита на време . Пакет скршени( НЕ ФРЛИ ДАЛЕКУ ) или пропушти, испрати фотографија до нас, ние ќе ја или наплата. Ако ви е потребна било каква помош во врска со оваа точка ве молиме пратете ни порака и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
Пред Цел Известување Прочитате "Опис на Производот" внимателно, особено Големината. Руските купувачи ве молиме оставете ги вашите име и презиме incase на пакет на косата. Трговија на големо наредби уживаат голем попуст, pls се чувствуваат слободни да ја пораката нас. Превозот Информации Ние обично брод предмети преку Кина Пост воздухопловната регистрирани превозот. Тоа ќе потрае околу 12-20 работни дена да Азија, Западот Евра, Северна Америка и да ги преземат околу 20-35 работни дена во Јужна Америка, Среден Исток Евра, Африка. Испорака на Русија и Бразил е многу бавна што се должи на царината. Тоа ќе биде најдоцна 1 месец и sometimses 2 месеци преку Кина Пост Воздух Mail. Ве молиме контактирајте со нас за било превозот прашања. Купувачот, исто така може да се избере брзи превозот преку EMS, DHL, FEDEX и ПРОЗОРЦИ express кој обично трае за 4-7 дена до земјата на дестинација. Ние не сме одговорни за било каква несреќи одложувања или други прашања должиме на превозот услуга. Ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред завршувањето на вашиот плаќање во случај може да биде доцна за промена повторно. Пошта ќе биде испратена веднаш штом ќе се пакет производот за пратката. Ние ќе ви обезбеди следење на број и што може да се провери превозот информации на интернет. Корисниците се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.

Подробности

Тип:
Инструменти За Торта
документ:
ЕИО, CE / EU, SGS, CIQ, LFGB, FDA
Непристойная Снимка:
No
търговска марка:
Черит Сладкиши
Материал:
Силикон
Характеристика:
Еко-Содружественный
Номер На Модела:
Няма
Секси Суггестивный:
No
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
Опаковка:
Торба OPP
Цвят:
Бял
Материал:
Хранително-вкусовата силикон
Тема:
Рожден ден, Коледа, Свети Валентин, новост, форми
Характеристика:
великденски заек

Те също купуват с този продукт