.

.

10 бр новият супер Силикон тестомесильный чанта тесто, като брашното миксер юфка чайник кухненски инструменти за тестени изделия и брашно на храна

10 бр новият супер Силикон тестомесильный чанта тесто, като брашното миксер юфка чайник кухненски инструменти за тестени изделия и брашно на храна

Оценки на купувача:

BGN 147.00 -20 %
BGN 184.00
Брой продукти
В магазина


Кујнски алатки Тестенини Брашно храна Нови супер Силикони Месење тесто торба за правење Тесто брашно миксер глупак производител
Сосема нов и висок квалитет.
За храна микс, храна чувар и свежи чувар.
Не држи, да се спречи folour поздравниот насекаде.
Макс мачкам тесто Капацитет 1kg/време
Материјал : 100% силикон
Безбедно, не-токсични, FDA одобри
Фантастични алатка за кујна работи
Пакетот Вклучува : 10 компјутери
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Подробности

Тип:
Инструменти За Печене И Сладкарски Изделия
документ:
CIQ, ЕИО, FDA, CE / EU
Материал:
Силиконов Каучук
Характеристика:
Еко-Содружественный
търговска марка:
Аз Пред Теб
Тип Инструменти За Печене И Сладкарски Изделия:
Сладкарски Смесители

Те също купуват с този продукт