.

.

Талия Треньор Колан Трайни Колан Талия Шейпър Послеродовые Корсети И Бюстиета Секси Люверсы Отслабване Шейпър Корсет, Колан Здрав

Талия Треньор Колан Трайни Колан Талия Шейпър Послеродовые Корсети И Бюстиета Секси Люверсы Отслабване Шейпър Корсет, Колан Здрав

Оценки на купувача:

BGN 26.00 -48 %
BGN 50.06
Брой продукти
В магазина


Слабеење Појас Половината Тренери 2017 Спортската долна облека Половината Тело Sculpting Тело За Жените Држење Пенкалата Стомак Слабеење жените тело
Половината Тренер Појас Трајни Girdles Половината Shaper Постпартална Корсети И Bustiers Секси Претходно Биле Вклучени Слабеење Shaper Корсет Појас Трајни
Предмет Тип : Shapers
Пол : Жените
Shapewear : Половината Cinchers
Контрола Ниво : Фирма
Големина : XS S M L XL XXL XXXL
Стил : fajas fajas reductoras
Пакет содржи : 1 X Слабеење Појас(не се вклучуваат во градник и гаќи)
【опис на производот】
Мажите и жените спортски тело shaper слабеење појас моделирање на рака потење и согорувањето масти, мала тежина, добра еластичност,тока дизајн,прилагодлив спектар, погоден за голем број на луѓе.
Големина На Табелата :
Белешки : 1.Поради прирачник за мерење , ве молиме оставете 1-2 см грешка,ви благодариме!
1 инч = 2.54 см
2. Ве молиме однесуваат на големината на табелата пред да го купат. Не го одберете директно според вас навики.
3.Ако имате било какви прашања во врска со големината, ве молиме контактирајте со нас .
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
Совети :
1.Миење на грижа : Рака мие и сува плочка (не машина перат),не се фаќа тешко, се забранува белење и пеглање, висат сува, се забранува белење
2. Совршено тело sculpting, целосна засилен скелет, рамо, рака, совршена нега на градите, погоден за секојдневна облека, подобрување на назад, назад рака дизајн, што ќе ви овозможи да се олесни тензии, да се покаже не се толку убави.
На високо-квалитетни производи, пристап до SGS Меѓународната Сертификација
Како да се цел ?
1.Изберете вкупната големина и боја.
2.Пополнете ги купите пакет количество -1 за 1pcs, 2 за 2 парчиња, 3 за 3pcs, 4 за 4pcs итн.
3.Оставете белешка или порака со ставка детали(код,големина,количество) и да плати.
Превозот :
1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.

Подробности

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
търговска марка:
Либерализмът
Материал:
Полиестер, Ликра, Полиестер, Смеси
Показател Ниво:
Твърд
Коригиращо бельо:
Скута Подпруги
Тип Тъкани:
Сукно
Украса:
Няма
Дебелина на:
Стандарт
Номер На Модела:
Колан за отслабване KSQ1120
Тип Елемент:
Формообразователи
Пол:
Жени
Стил:
Шейпър За Отслабване
Сезон:
Пролет, Лято, Есен, Зима
Подходящ за:
Може да се използва всеки ден у дома, на работа или в залата.
Размер:
XS S M L XL XXL XXXL
Цвят:
Черен / Син/Зелен / Розов
Тип Елемент:
Жена, Фрези / Shaperwear / Колан За Отслабване
Функция:
Талия обучение, фитнес, отслабване
машинка за талията:
Бельо, Корсети Колан За Отслабване
Пол:
Жените Шейперы / Shaperwear
Коригиращо бельо:
Талия Cinchers Overbust

Те също купуват с този продукт